Категории
Clementoni Едукативна Игра Сложувака "Little Match Cute Animals"(2+год.)
 • Clementoni Едукативна Игра Сложувака "Little Match Cute Animals"(2+год.)
 • Clementoni Едукативна Игра Сложувака "Little Match Cute Animals"(2+год.)
 • Clementoni Едукативна Игра Сложувака "Little Match Cute Animals"(2+год.)
 • Clementoni Едукативна Игра Сложувака "Little Match Cute Animals"(2+год.)
 • Clementoni Едукативна Игра Сложувака "Little Match Cute Animals"(2+год.)

Clementoni Едукативна Игра Сложувака "Little Match Cute Animals"(2+год.)

590 ден.
Производител: Clementoni Italy
Шифра на производ: 16717
Достапност: На залиха
Количина:

Clementoni Едукативна Игра Сложувака "Little Match Cute Animals"(2+год.)​

 • Едукативна логичка игра во форма на сложувалка по принципот пополни го вистинското место.
 • Содржани се 6 сложувалки во форма на слатки животни кои треба да бидат правилно пополнети.
 • Супер висок квалитет, нетоксични и јасни бои и материјали.
 • Идеално за развој на конгнитивните и моторичките способности.
 • Произведено во Италија.
 • Димензии :15 х 06 х 18цм
General
Brand Clementoni
Kategorija Education
Vozrast 2+ години
Sodrzina Логицка сложувалка од 6 парчиња
Dimenzii 15*6*18цм

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Baby Centar © 2024. UKION SHOPS
Clementoni Italy Clementoni Едукативна Игра Сложувака "Little Match Cute Animals"(2+год.) Clementoni Едукативна Игра Сложувака "Little Match Cute Animals"(2+год.)​ Едукативна логичка игра во форма на сложувалка по принципот пополни го вистинското место. Содржани се 6 сложувалки во форма на слатки животни кои треба да бидат правилно пополнети. Супер висок квалитет, нетоксични и јасни бои и материјали. Идеално за развој на конгнитивните и моторичките способности. Произвед.. Category: Product #: 16717 Regular price: 590 ден. 590 Available from: Euroalba dooel