Категории
Clementoni IDEA Креации од Светки "Sparkly Creations"(7g.+)
 • Clementoni IDEA Креации од Светки "Sparkly Creations"(7g.+)
 • Clementoni IDEA Креации од Светки "Sparkly Creations"(7g.+)
 • Clementoni IDEA Креации од Светки "Sparkly Creations"(7g.+)
 • Clementoni IDEA Креации од Светки "Sparkly Creations"(7g.+)
 • Clementoni IDEA Креации од Светки "Sparkly Creations"(7g.+)
 • Clementoni IDEA Креации од Светки "Sparkly Creations"(7g.+)
 • Clementoni IDEA Креации од Светки "Sparkly Creations"(7g.+)
 • Clementoni IDEA Креации од Светки "Sparkly Creations"(7g.+)

Clementoni IDEA Креации од Светки "Sparkly Creations"(7g.+)

1.890 ден.
Производител: Clementoni Italy
Шифра на производ: 18716
Достапност: На залиха
Количина:

Clementoni IDEA Креации од Светки "Sparkly Creations"(7g.+)

 • Сет со шарени и светкави штрасови за правење на прекрасни 3Д етикети. Дајте им димензија повеќе на своите ранци, мобилни телефони, облека...
 • Забавна и креативна активност за подобрување на концентрацијата и спретноста и вредна вежба за мозокот и рацете.
 • Откако ќе го изработите својот 3Д стикер само изберете каде ќе го прикачите како резултат на вашиот моден израз.  
 • Сетот е сопствена модна работилница и содржи: база или подлога со поделоци за сортирање, сликички на двострана хартија за нанесување, 13 кесички со камчиња во боја, мултифункционална алатка, 2 алатки за нанесување на камчиња, восок, самолепливи букви и бројки, црн пластелин, ракавици, картонски форми и илустрирано упатство
 • Димензии : 46*28*6цм
General
Brand Clementoni
Kategorija Creative play
Vozrast 7+ години
Sodrzina Creativen set za ukrasuvanje so svetki
Dimenzii 46*28*6цм

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Baby Centar © 2024. UKION SHOPS
Clementoni Italy Clementoni IDEA Креации од Светки "Sparkly Creations"(7g.+) Clementoni IDEA Креации од Светки "Sparkly Creations"(7g.+) Сет со шарени и светкави штрасови за правење на прекрасни 3Д етикети. Дајте им димензија повеќе на своите ранци, мобилни телефони, облека... Забавна и креативна активност за подобрување на концентрацијата и спретноста и вредна вежба за мозокот и рацете. Откако ќе го изработите својот 3Д стикер само изберете каде ќе го прикачите .. Category: Product #: 18716 Regular price: 1.890 ден. 1.890 Available from: Euroalba dooel