Најдобро продавани

Дронови - Летала

Дронови - Летала

Carrera e najpoznat Germanski proizvoditel na igracki so dalecinsko upravuvanje....

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:

Распродадено

Распродадено

CARRERA  Дрон "Super Mario Copter" (8+г.) CARRERA  Дрон "Super Mario Copter" (8+г.)
CARRERA  Дрон "Super Mario Copter" (8+г.) Супер забавниот Супер Mario како пилот на дрон ..
4.490 ден.
без ДДВ: 3.805 ден.
CARRERA Хеликоптер со далечинско "Green Chopper II" (8+г.) CARRERA Хеликоптер со далечинско "Green Chopper II" (8+г.)
CARRERA Хеликоптер со далечинско "Green Chopper II" (8+г.) Green Chopper 2 e извонреден хелико..
3.290 ден.
без ДДВ: 2.788 ден.
CARRERA Хеликоптер со далечинско "COBRA Red Bull TAH-1F" (8+г.) CARRERA Хеликоптер со далечинско "COBRA Red Bull TAH-1F" (8+г.)
CARRERA Хеликоптер со далечинско "COBRA Red Bull TAH-1F" (8+г.) Импресивна реплика на воениот ..
4.690 ден.
без ДДВ: 3.975 ден.
CARRERA  Дрон "Quadrocopter X1" (12+г.) CARRERA  Дрон "Quadrocopter X1" (12+г.)
CARRERA  Дрон "Quadrocopter X1" (12+г.) Quadrocopter X1 e фантастичен дрон кој нуди многу..
4.390 ден.
без ДДВ: 3.720 ден.
CARRERA  Дрон "Motion Copter" (12+г.) CARRERA  Дрон "Motion Copter" (12+г.)
CARRERA  Дрон "Motion Copter" (12+г.) Фантастично забавен Дрон кој се управува со гестику..
4.290 ден.
без ДДВ: 3.636 ден.
Baby Centar © 2024. UKION SHOPS