Роботика - Robotics

Роботика - Robotics

Научно едукативни сетови посветени на роботиката. Овие сетови ќе им овозможат на децата да се запознаат со основите на роботиката и програмирањето....

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:

Распродадено

Распродадено

Clementoni Science and Play "Mind Designer Robot" (7+год.) Clementoni Science and Play "Mind Designer Robot" (7+год.)
Clementoni Science and Play "Mind Designer Robot" (7+год.) Овој иновативен и интелигентен ро..
4.290 ден.
без ДДВ: 3.636 ден.
Clementoni Science and Play "Jumping Bot" (8+год.) Clementoni Science and Play "Jumping Bot" (8+год.)
Clementoni Science and Play "Jumping Bot" (8+год.) Научен сет кој децата од 8+ години ќе ги ..
890 ден.
без ДДВ: 754 ден.

Распродадено

Распродадено

Clementoni Science and Play "Robot Ecobot" (8+год.) Clementoni Science and Play "Robot Ecobot" (8+год.)
Clementoni Science and Play "Robot Ecobot" (8+год.) Научен сет кој децата од 8+ години ќе ги..
890 ден.
без ДДВ: 754 ден.

Распродадено

Распродадено

Clementoni Science and Play "Evolution Robot" (8+год.) Clementoni Science and Play "Evolution Robot" (8+год.)
Clementoni Science and Play "Evolution Robot" (8+год.) Напреден научен сет кој децата од 8+ ..
4.990 ден.
без ДДВ: 4.229 ден.

Распродадено

Распродадено

Clementoni Science and Play "Cyber Robot" (8+год.) Clementoni Science and Play "Cyber Robot" (8+год.)
Clementoni Science and Play "Cyber Robot" (8+год.) Научен сет кој децата од 8+ години ќе ги ..
2.890 ден.
без ДДВ: 2.449 ден.
Clementoni Science and Play "Mio Robot" (8+год.) Clementoni Science and Play "Mio Robot" (8+год.)
Clementoni Science and Play "Mio Robot" (8+год.) Научен сет кој децата од 8+ години ќе ги во..
2.190 ден.
без ДДВ: 1.856 ден.
Baby Centar © 2021. UKION SHOPS