Прибор за Јадење

Прибор за Јадење

Прибор за јадење анатомски обликуван и прилагоден на возраста на детето.

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
NUK Fresh Foods Сад и Рачка за пасирање. (4+ месеци) NUK Fresh Foods Сад и Рачка за пасирање. (4+ месеци)
NUK Fresh Foods Сад и Рачка за пасирање. (4+ месеци) Едноставен и брз начин да направите пире ..
590 ден.
без ДДВ: 500 ден.
-41%
NUK Easy Learning Беби Тањир (8+ м.) NUK Easy Learning Беби Тањир (8+ м.)
NUK Easy Learning Беби Тањир (8+ м.) Bpa Free, произведено во Германија. Нелизгаво дно за ст..
490 ден.290 ден.
без ДДВ: 246 ден.
NUK Сет за јадење Нож, Лажица и Вилушка (ростфрај 18+ мес.) NUK Сет за јадење Нож, Лажица и Вилушка (ростфрај 18+ мес.)
NUK Сет за јадење Нож, Лажица и Вилушка (ростфрај 18+ мес.) Сет составен од лажица, вилушка ..
299 ден.
без ДДВ: 253 ден.
-21%
Tigex Сет од 4 Сада за Храна 200ml Tigex Сет од 4 Сада за Храна 200ml
Tigex Сет од 4 Сада за Храна - 200ml Сет од 4 сада за складирање, транспорт, или замрзнување..
495 ден.390 ден.
без ДДВ: 331 ден.
-34%
Tigex Baby Лажица и Вилушка "Inox Anatomic" (6+мес.) Tigex Baby Лажица и Вилушка "Inox Anatomic" (6+мес.)
Tigex Baby Лажица и Вилушка "Inox Anatomic" (6+мес.) Овој сет на лажица и вилушка од нерѓосу..
450 ден.299 ден.
без ДДВ: 253 ден.
-56%
Tigex Baby Лажица и Вилушка "Inox сет" (12+мес.) Tigex Baby Лажица и Вилушка "Inox сет" (12+мес.)
Tigex Baby Лажица и Вилушка "Inox сет" (12+мес.) Овој сет на лажица и вилушка од нерѓосувачк..
450 ден.199 ден.
без ДДВ: 169 ден.
-25%
Tigex Сет од 3 Беби Тањирчиња "Colors" (3+мес) Tigex Сет од 3 Беби Тањирчиња "Colors" (3+мес)
Tigex Сет од 3 Беби Тањирчиња "Colors" (3+мес) Супер практичен сет од 3 тањирчиња во зелена,..
399 ден.299 ден.
без ДДВ: 253 ден.
-33%
Tigex Сет од 2 Беби Тањирчиња "Colors" (3+мес) Tigex Сет од 2 Беби Тањирчиња "Colors" (3+мес)
Tigex Сет од 2 Беби Тањирчиња "Colors" (3+мес) Супер практичен сет од 2 тањирчиња во зелена ..
385 ден.259 ден.
без ДДВ: 219 ден.
Tigex baby Сет од 3 Анатомски Лажички "Colors" (6+мес.) Tigex baby Сет од 3 Анатомски Лажички "Colors" (6+мес.)
Tigex baby Сет од 3 Анатомски Лажички"Colors" (6+мес.) Сет од 3 лажички со ергономска рачка ..
390 ден.
без ДДВ: 331 ден.
-20%
Tigex Baby Чашка "MICRO" (3+мес) Tigex Baby Чашка "MICRO" (3+мес)
Tigex Baby Чашка "MICRO" (3+мес) Тиџекс Чашката Микро е идеално решение за децата да се чувс..
250 ден.199 ден.
без ДДВ: 169 ден.
Tigex baby Термо осетливи Лажички - сет од 2 Tigex baby Термо осетливи Лажички - сет од 2
Tigex Baby Термо Осетливи Лажички - сет од 2 Беби лажички со врв осетлив на температура. Ја ..
199 ден.
без ДДВ: 169 ден.
NUK Сет "Space" Чашка, Ланче и цуцла Лажалка (6+ mes.) NUK Сет "Space" Чашка, Ланче и цуцла Лажалка (6+ mes.)
NUK Сет "Space" Чашка, Ланче и цуцла Лажалка (6+ mes.) NUK беби SPACE сетот содржи Некапечка..
1.090 ден.
без ДДВ: 924 ден.
NUK Сет за пиење "Learn to Drink" (6+ mes.) NUK Сет за пиење "Learn to Drink" (6+ mes.)
NUK Сет за пиење "Learn to Drink" (6+ mes.) Сет за фазно учење пиење. Содржи сад и 3 капачињ..
1.390 ден.
без ДДВ: 1.178 ден.
NUK Прибор за Јадење "Learn to Eat" (6+мес.) NUK Прибор за Јадење "Learn to Eat" (6+мес.)
NUK Прибор за Јадење "Learn to Eat" (6+мес.) Сетот содржи некапечка чаша со капацитет од 230..
1.590 ден.
без ДДВ: 1.347 ден.
-10%
NUK Fresh Foods Тацна за Замрзнување Беби Храна NUK Fresh Foods Тацна за Замрзнување Беби Храна
NUK Fresh Foods Тацна за Замрзнување Беби Храна Практична тацна за чување и замрзнување на п..
990 ден.890 ден.
без ДДВ: 754 ден.
NUK Fresh Foods Посуди за Храна 6 пар. (4+ месеци) NUK Fresh Foods Посуди за Храна 6 пар. (4+ месеци)
NUK Fresh Foods Посуди за Храна 6 пар. (4+ месеци) Едноставен начин за складирање и тра..
490 ден.
без ДДВ: 415 ден.
NUK Fresh Foods Калапи за Сладолед (10+ месеци) NUK Fresh Foods Калапи за Сладолед (10+ месеци)
NUK Fresh Foods Калапи за Сладолед (10+ месеци) Калапи за замрзнато овшје, овошен сок или јо..
790 ден.
без ДДВ: 669 ден.
NUK Тањир Длабок Mickey Mouse 6+м. NUK Тањир Длабок Mickey Mouse 6+м.
NUK Тањир Длабок Mickey Mouse 6+м. Тањирот е погоден за држење и ракување со лажиче благодар..
679 ден.
без ДДВ: 575 ден.
NUK Прибор за Јадење Disney Mickey Mouse 6+м. NUK Прибор за Јадење Disney Mickey Mouse 6+м.
NUK Прибор за Јадење Disney Mickey Mouse 6+м. Сетот содржи: 1 лажица, 1 вилушка, 1 тањир и е..
1.490 ден.
без ДДВ: 1.263 ден.
NUK Easy Learning Тањир Длабок со 2 Капаци (6+мес.) NUK Easy Learning Тањир Длабок со 2 Капаци (6+мес.)
NUK Easy Learning Тањир Длабок со 2 Капаци (6+мес.) Bpa Free, произведено во Германија. Ид..
639 ден.
без ДДВ: 542 ден.
NUK Easy Learning Тањир Disney Winnie The Pooh 8+ м. NUK Easy Learning Тањир Disney Winnie The Pooh 8+ м.
NUK Easy Learning Тањир Winnie The Pooh 8+ м. Bpa Free, произведено во Германија. Нелизгав..
590 ден.
без ДДВ: 500 ден.
NUK Easy Learning Силикон Лажиче 2/сет - (4+ месеци) NUK Easy Learning Силикон Лажиче 2/сет - (4+ месеци)
NUK Easy Learning Силикон Лажиче 2/сет - (4+ месеци) Анатомски облик прилагоден на обликот и..
399 ден.
без ДДВ: 338 ден.
NUK Easy Learning Меко Лажиче 2/сет - (6+ месеци) NUK Easy Learning Меко Лажиче 2/сет - (6+ месеци)
NUK Easy Learning Меко Лажиче 2/сет - (6+ месеци) Анатомски облик прилагоден на обликот и го..
299 ден.
без ДДВ: 253 ден.
-14%
NUK Easy Learning Maxi сет за јадење (ростфрај)18+ месеци NUK Easy Learning Maxi сет за јадење (ростфрај)18+ месеци
NUK Easy Learning Maxi сет за јадење (ростфрај)18+ месеци Сет составен од лажица, вилушка и ..
699 ден.599 ден.
без ДДВ: 508 ден.
Baby Centar © 2021. UKION SHOPS