Најдобро продавани

Хигиена и Здравје

Хигиена и Здравје

Акцесори за Хигиена и Нега на бебиња и деца. Средства за хигиена на домот....

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
NUK сет Baby четкички за глодање и вежбање орална хигиена (6+м) NUK сет Baby четкички за глодање и вежбање орална хигиена (6+м)
NUK сет Baby четкички за глодање и вежбање орална хигиена (6+м) NUK Training Brush Set е фанта..
490 ден.
без ДДВ: 415 ден.
NUK Baby Ладна Глодалка "Extra Cool Fish" (3+мес.) NUK Baby Ладна Глодалка "Extra Cool Fish" (3+мес.)
NUK Baby Ладна Глодалка "Extra Cool Fish" (3+мес.) Ладна глодалка во форма на риба која б..
459 ден.
без ДДВ: 389 ден.
NUK Baby Глодалка "All Stages Teether Sea Horse" (3+мес.) NUK Baby Глодалка "All Stages Teether Sea Horse" (3+мес.)
NUK Baby Глодалка "All Stages Teether Sea Horse" (3+мес.) Глодалка во форма на Морско Коњче на..
499 ден.
без ДДВ: 423 ден.
NUK Baby Анатомски Нокшир 2022 NUK Baby Анатомски Нокшир 2022
NUK Baby Анатомски Нокшир 2022 Кога ќе дојде време да се учи одење во тоалет не постои поеднос..
679 ден.
без ДДВ: 575 ден.
NUK Baby Анатомски WC Адаптер 2022 NUK Baby Анатомски WC Адаптер 2022
NUK Baby Анатомски WC Адаптер 2022 Практичен начин за премин од нокшир кон самостојно одење ..
850 ден.
без ДДВ: 720 ден.
NUK Baby Ладна Глодалка "Teething Ring Set - 2/1"  (3+мес.) NUK Baby Ладна Глодалка "Teething Ring Set - 2/1"  (3+мес.)
NUK Baby Ладна Глодалка "Teething Ring Set - 2/1"  (3+мес.) Ладна глодалка која брзо и ин..
429 ден.
без ДДВ: 364 ден.
-35%
Petit Terraillon Дигитален Термометар за Капење "4in1" Petit Terraillon Дигитален Термометар за Капење "4in1"
Petit Terraillon Дигитален Термометар за Капење "4in1" Дигитален термометар за прецизно скен..
1.390 ден.899 ден.
без ДДВ: 762 ден.
NUK Цедилка за цуцли и шишенца "Multi Dry Rack" NUK Цедилка за цуцли и шишенца "Multi Dry Rack"
NUK Цедилка за цуцли и шишенца "Multi Dry Rack" Практичен сталак за секојдневно сушење на цу..
1.690 ден.
без ДДВ: 1.432 ден.
NUK Baby Ноктарица (0+м) NUK Baby Ноктарица (0+м)
NUK Baby Ноктарица (0+м) Заоблена површина за сечење за безбедна и внимателна хигиена на беб..
519 ден.
без ДДВ: 440 ден.
NUK Baby Анатомски WC Адаптер NUK Baby Анатомски WC Адаптер
NUK Baby Анатомски WC Адаптер Практичен начин за премин од нокшир кон самостојно одење во то..
490 ден.
без ДДВ: 415 ден.
-17%
NUK Baby Анатомски Нокшир NUK Baby Анатомски Нокшир
NUK Baby Анатомски Нокшир Кога ќе дојде време да се учи одење во тоалет не постои поедностав..
590 ден.490 ден.
без ДДВ: 415 ден.
-21%
Tigex Глодалка за заби "Клучеви-Овошје" (3+mes.) Tigex Глодалка за заби "Клучеви-Овошје" (3+mes.)
Tigex Глодалка за заби "Клучеви-Овошје" (3+mes.) Глодалка со прекрасни бои и форми на клучињ..
380 ден.299 ден.
без ДДВ: 253 ден.
-22%
Tigex Глодалка за заби "Клучеви" (3+mes.) Tigex Глодалка за заби "Клучеви" (3+mes.)
Tigex Глодалка за заби "Клучеви" (3+mes.) Глодалка со прекрасни бои и форми на мали клучиња ..
330 ден.259 ден.
без ДДВ: 219 ден.
-34%
Tigex Ладна Глодалка за заби "Јагода - Круша"  (3+ мес.) Tigex Ладна Глодалка за заби "Јагода - Круша"  (3+ мес.)
TTigex Ладна Глодалка за заби "Јагода - Круша"  (3+ мес.) Ладна глодалка со прекрасни б..
300 ден.199 ден.
без ДДВ: 169 ден.
-34%
Tigex 3 Мрежички за Беби Папоче (0+ мес.) Tigex 3 Мрежички за Беби Папоче (0+ мес.)
Tigex 3 Мрежички за Беби Папоче (0+ мес.) Практични мрежички за држење на бандажот на бебешк..
290 ден.190 ден.
без ДДВ: 161 ден.
-16%
Tigex Baby Четка и Чешел Сет Tigex Baby Четка и Чешел Сет
Tigex Baby Четка и Чешел Сет Анатомски рачки за лесно ракување од родителот, но и за лесно у..
350 ден.295 ден.
без ДДВ: 250 ден.
-23%
Tigex Ергономска Baby Пумпица за Нос Tigex Ергономска Baby Пумпица за Нос
Tigex Ергономска Baby Пумпица за Нос Беби Пумпица за аспирација-чистење на секрет од бебешко..
520 ден.399 ден.
без ДДВ: 338 ден.
NUK Baby Пумпица за Нос - Аспиратор NUK Baby Пумпица за Нос - Аспиратор
TNUK Baby Пумпица за Нос - Аспиратор Беби Пумпица за нос која функционира на наједноставен н..
390 ден.
без ДДВ: 331 ден.
-29%
Tigex Дигитален Термометар за Капење "Риба/Октопод" Tigex Дигитален Термометар за Капење "Риба/Октопод"
Tigex Дигитален Термометар за Капење "Риба/Октопод" Дигитален термометар за за мерење на тем..
699 ден.499 ден.
без ДДВ: 423 ден.
Tigex Baby Aнатомска Лежалка за Капење "Evolutiv" Tigex Baby Aнатомска Лежалка за Капење "Evolutiv"
Tigex Baby Aнатомска Лежалка за Капење "Evolutiv" Лежалка која ќе ви овозможи безбедно и лес..
890 ден.
без ДДВ: 754 ден.
-12%
Tigex Подлога за Када со Индикатор за Температура Tigex Подлога за Када со Индикатор за Температура
Tigex Подлога за Када со Индикатор за Температура Прекрасно дезенирана нелизгава подлога за ..
790 ден.699 ден.
без ДДВ: 592 ден.
-13%
Tigex Дигитален Термометар за Туш Батерија Tigex Дигитален Термометар за Туш Батерија
Tigex Дигитален Термометар за Туш Батерија Дигитален термометар за туш батерија, наменет за ..
790 ден.690 ден.
без ДДВ: 585 ден.
-25%
Tigex овлажнувач на воздух со ноќно светло "ZEN" Tigex овлажнувач на воздух со ноќно светло "ZEN"
Tigex овлажнувач на воздух со ноќно светло "ZEN"  Автоматски овлажнуавч на воздух, за б..
3.990 ден.2.990 ден.
без ДДВ: 2.534 ден.
NUK Baby Глодалка Сет од 2 "Осумка"  (0+мес.) NUK Baby Глодалка Сет од 2 "Осумка"  (0+мес.)
NUK Baby Глодалка Сет од 2 "Осумка"  (0+мес.) За масажа на забното месо и непцето. ..
239 ден.
без ДДВ: 203 ден.

Распродадено

Распродадено

NUK Baby Ладна Глодалка "Cool All Around"  (3+мес.) NUK Baby Ладна Глодалка "Cool All Around"  (3+мес.)
NUK Baby Ладна Глодалка "Cool All Around"  (3+мес.) Ладна глодалка која брзо и интензив..
320 ден.
без ДДВ: 271 ден.
NUK Baby Глодалка Twist & Play (3+мес.) NUK Baby Глодалка Twist & Play (3+мес.)
NUK Baby Глодалка Twist & Play (3+мес.) Мултифункционална ротирачка глодалка како помош ..
460 ден.
без ДДВ: 390 ден.

Распродадено

Распродадено

NUK Baby Сет за Хигиена - Welcome Set NUK Baby Сет за Хигиена - Welcome Set
NUK Baby Сет за Хигиена - Welcome Set Прв сет за задоволување на првите основни потреби за х..
1.790 ден.
без ДДВ: 1.517 ден.

Распродадено

Распродадено

NUK Baby Четка за Миење на цуцли и шишенца "TWIST" NUK Baby Четка за Миење на цуцли и шишенца "TWIST"
NUK Baby Четка за Миење на цуцли и шишенца TWIST За перфектно чисто. Флексибилен врв кој доп..
450 ден.
без ДДВ: 381 ден.
NUK Baby Напрсток за Чистење први Заби (3+ мес.) NUK Baby Напрсток за Чистење први Заби (3+ мес.)
NUK Baby Напрсток за Чистење први Заби (3+ мес.) Напрсток наменет за одржување на хигиена на..
385 ден.
без ДДВ: 326 ден.
NUK Baby Глодалка Ладно Стапче (3+ мес.) NUK Baby Глодалка Ладно Стапче (3+ мес.)
NUK Baby Глодалка Ладно Стапче (3+ мес.) Идеално за прецизен третман на болно забно мес..
259 ден.
без ДДВ: 219 ден.
NUK Baby Прва Четкичка за заби 12+ mes. NUK Baby Прва Четкичка за заби 12+ mes.
NUK Baby ПрваЧеткичка за заби 12+ mes. Идеална за да ги научите децата како од најрана возра..
349 ден.
без ДДВ: 296 ден.
NUK Baby Паста за Првите Запчиња со Силиконски Напрсток NUK Baby Паста за Првите Запчиња со Силиконски Напрсток
NUK Baby Паста за Првите Запчиња со Силиконски Напрсток Идеално прилагодена за хигиена на пр..
469 ден.
без ДДВ: 397 ден.
-10%
NUK Baby Сунѓерче за Миење на Цуцли NUK Baby Сунѓерче за Миење на Цуцли
NUK Baby Сунѓерче за Миење на Цуцли Ултра мек сунѓер за миење на цуцли од латекс или силикон..
220 ден.199 ден.
без ДДВ: 169 ден.
NUK Baby Ножички NUK Baby Ножички
NUK Baby Ножички  Прилагодени за безбедно и прецизно сечење. Безбеден заоблен врв. Ер..
359 ден.
без ДДВ: 304 ден.
NUK Baby Чешел и Четка со природно влакно NUK Baby Чешел и Четка со природно влакно
NUK Baby Чешел и Четка со природно влакно За дневна нега на коса кај бебиња и мали деца. Ч..
490 ден.
без ДДВ: 415 ден.
NUK Baby Четка Коса со природно Козјо влакно NUK Baby Четка Коса со природно Козјо влакно
NUK Baby Четка Коса со природно Козјо влакно За дневна нега на коса кај бебиња и мали деца. ..
479 ден.
без ДДВ: 406 ден.
NUK Baby Термометар за Капење - Океан NUK Baby Термометар за Капење - Океан
NUK Baby Термометар за Капење - Океан Термометар за мерење на температура на вода за капење ..
360 ден.
без ДДВ: 305 ден.

Распродадено

-17%

Распродадено

Tigex Baby Пумпица за Нос сo Двоен Филтер Tigex Baby Пумпица за Нос сo Двоен Филтер
Tigex Baby Пумпица за Нос сo Двоен Филтер Беби Пумпица за аспирација-чистење на секрет од бе..
590 ден.490 ден.
без ДДВ: 415 ден.
NUK Електричен Стерилизатор "Vario Express" NUK Електричен Стерилизатор "Vario Express"
NUK Електричен Стерилизатор "Vario Express" Стерилизира 6 шишенца и прибор за само 6 минути ..
6.590 ден.
без ДДВ: 5.585 ден.
NUK Дигитален Безконтактен Термометар " Flash" NUK Дигитален Безконтактен Термометар " Flash"
NUK Безконтактен Термометар "Flash" Мери температура од чело без допир Брз резултат на мер..
3.290 ден.
без ДДВ: 2.788 ден.
Baby Centar © 2024. UKION SHOPS