Термометри

Термометри

Дигитални термометри за бебеиња, деца и возрасни...

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-35%
Petit Terraillon Дигитален Термометар за Капење "4in1" Petit Terraillon Дигитален Термометар за Капење "4in1"
Petit Terraillon Дигитален Термометар за Капење "4in1" Дигитален термометар за прецизно скен..
1.390 ден.899 ден.
без ДДВ: 762 ден.
Tigex Baby Термометар за Бања "Делфин" (0+mes.) Tigex Baby Термометар за Бања "Делфин" (0+mes.)
Tigex Baby Термометар за Бања "Делфин" (0+mes.) Tермометар со лик на сладок делфин за мерење..
150 ден.
без ДДВ: 127 ден.
-14%
Tigex Дигитален Термометар Телесен "Flex Tip" Tigex Дигитален Термометар Телесен "Flex Tip"
Tigex Дигитален Термометар Телесен "Flex Tip" Брзо мерење на температура кај бебиња, деца и ..
570 ден.490 ден.
без ДДВ: 415 ден.
-32%
Tigex Дигитален Термометар за Капење "Риба/Октопод" Tigex Дигитален Термометар за Капење "Риба/Октопод"
Tigex Дигитален Термометар за Капење "Риба/Октопод" Дигитален термометар за за мерење на тем..
590 ден.399 ден.
без ДДВ: 338 ден.
Tigex Дигитален Термометар за Туш Батерија Tigex Дигитален Термометар за Туш Батерија
Tigex Дигитален Термометар за Туш Батерија Дигитален термометар за туш батерија, наменет за ..
590 ден.
без ДДВ: 500 ден.
NUK Baby Термометар за Капење - Океан NUK Baby Термометар за Капење - Океан
NUK Baby Термометар за Капење - Океан Термометар за мерење на температура на вода за капење ..
299 ден.
без ДДВ: 253 ден.
NUK Дигитален Безконтактен Термометар " Flash" NUK Дигитален Безконтактен Термометар " Flash"
NUK Безконтактен Термометар "Flash" Мери температура од чело без допир Брз резултат на мер..
2.490 ден.
без ДДВ: 2.110 ден.
NUK Дигитален термометар за Уво и Чело "3во1" NUK Дигитален термометар за Уво и Чело "3во1"
NUK Дигитален Термометар за Уво и Чело "3во1" За мерење на телесна температура од уво или че..
2.190 ден.
без ДДВ: 1.856 ден.
Baby Centar © 2021. UKION SHOPS