Стерилизација

Стерилизација

Стерилизација и стерилизатори....

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:

Распродадено

-38%

Распродадено

NUK Електричен Стерилизатор "VAPO Rapid" NUK Електричен Стерилизатор "VAPO Rapid"
NUK Електричен Стерилизатор "VAPO Rapid" Стерилизира 6 шишенца и прибор за само 8 минути...
4.790 ден.2.990 ден.
без ДДВ: 2.534 ден.

Распродадено

Распродадено

NUK Цедилка за цуцли и шишенца "Multi Dry Rack" NUK Цедилка за цуцли и шишенца "Multi Dry Rack"
NUK Цедилка за цуцли и шишенца "Multi Dry Rack" Практичен сталак за секојдневно сушење на цу..
1.459 ден.
без ДДВ: 1.236 ден.
NUK Електричен Стерилизатор "Vario Express" NUK Електричен Стерилизатор "Vario Express"
NUK Електричен Стерилизатор "Vario Express" Стерилизира 6 шишенца и прибор за само 6 минути ..
5.990 ден.
без ДДВ: 5.076 ден.
Baby Centar © 2023. UKION SHOPS