Најдобро продавани

Глодалки и орална хигиена

Глодалки и орална хигиена

Глодалките се важен дел од процесот на никнување на првите запчиња. Представуваат голема помош при олеснување на болките во оваа деликатна фаза од развојот. Во оваа група можете да најдете и низа производи посветени на оралната хигиена на најмалите како; четкички и пасти за заби...

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
NUK сет Baby четкички за глодање и вежбање орална хигиена (6+м) NUK сет Baby четкички за глодање и вежбање орална хигиена (6+м)
NUK сет Baby четкички за глодање и вежбање орална хигиена (6+м) NUK Training Brush Set е фанта..
490 ден.
без ДДВ: 415 ден.
NUK Baby Ладна Глодалка "Extra Cool Fish" (3+мес.) NUK Baby Ладна Глодалка "Extra Cool Fish" (3+мес.)
NUK Baby Ладна Глодалка "Extra Cool Fish" (3+мес.) Ладна глодалка во форма на риба која б..
459 ден.
без ДДВ: 389 ден.
NUK Baby Глодалка "All Stages Teether Sea Horse" (3+мес.) NUK Baby Глодалка "All Stages Teether Sea Horse" (3+мес.)
NUK Baby Глодалка "All Stages Teether Sea Horse" (3+мес.) Глодалка во форма на Морско Коњче на..
499 ден.
без ДДВ: 423 ден.
NUK Baby Ладна Глодалка "Teething Ring Set - 2/1"  (3+мес.) NUK Baby Ладна Глодалка "Teething Ring Set - 2/1"  (3+мес.)
NUK Baby Ладна Глодалка "Teething Ring Set - 2/1"  (3+мес.) Ладна глодалка која брзо и ин..
429 ден.
без ДДВ: 364 ден.
-21%
Tigex Глодалка за заби "Клучеви-Овошје" (3+mes.) Tigex Глодалка за заби "Клучеви-Овошје" (3+mes.)
Tigex Глодалка за заби "Клучеви-Овошје" (3+mes.) Глодалка со прекрасни бои и форми на клучињ..
380 ден.299 ден.
без ДДВ: 253 ден.
-22%
Tigex Глодалка за заби "Клучеви" (3+mes.) Tigex Глодалка за заби "Клучеви" (3+mes.)
Tigex Глодалка за заби "Клучеви" (3+mes.) Глодалка со прекрасни бои и форми на мали клучиња ..
330 ден.259 ден.
без ДДВ: 219 ден.
-34%
Tigex Ладна Глодалка за заби "Јагода - Круша"  (3+ мес.) Tigex Ладна Глодалка за заби "Јагода - Круша"  (3+ мес.)
TTigex Ладна Глодалка за заби "Јагода - Круша"  (3+ мес.) Ладна глодалка со прекрасни б..
300 ден.199 ден.
без ДДВ: 169 ден.
NUK Baby Глодалка Сет од 2 "Осумка"  (0+мес.) NUK Baby Глодалка Сет од 2 "Осумка"  (0+мес.)
NUK Baby Глодалка Сет од 2 "Осумка"  (0+мес.) За масажа на забното месо и непцето. ..
239 ден.
без ДДВ: 203 ден.

Распродадено

Распродадено

NUK Baby Ладна Глодалка "Cool All Around"  (3+мес.) NUK Baby Ладна Глодалка "Cool All Around"  (3+мес.)
NUK Baby Ладна Глодалка "Cool All Around"  (3+мес.) Ладна глодалка која брзо и интензив..
320 ден.
без ДДВ: 271 ден.
NUK Baby Глодалка Twist & Play (3+мес.) NUK Baby Глодалка Twist & Play (3+мес.)
NUK Baby Глодалка Twist & Play (3+мес.) Мултифункционална ротирачка глодалка како помош ..
460 ден.
без ДДВ: 390 ден.

Распродадено

Распродадено

NUK Baby Сет за Хигиена - Welcome Set NUK Baby Сет за Хигиена - Welcome Set
NUK Baby Сет за Хигиена - Welcome Set Прв сет за задоволување на првите основни потреби за х..
1.790 ден.
без ДДВ: 1.517 ден.
NUK Baby Напрсток за Чистење први Заби (3+ мес.) NUK Baby Напрсток за Чистење први Заби (3+ мес.)
NUK Baby Напрсток за Чистење први Заби (3+ мес.) Напрсток наменет за одржување на хигиена на..
385 ден.
без ДДВ: 326 ден.
NUK Baby Глодалка Ладно Стапче (3+ мес.) NUK Baby Глодалка Ладно Стапче (3+ мес.)
NUK Baby Глодалка Ладно Стапче (3+ мес.) Идеално за прецизен третман на болно забно мес..
259 ден.
без ДДВ: 219 ден.
NUK Baby Прва Четкичка за заби 12+ mes. NUK Baby Прва Четкичка за заби 12+ mes.
NUK Baby ПрваЧеткичка за заби 12+ mes. Идеална за да ги научите децата како од најрана возра..
349 ден.
без ДДВ: 296 ден.
NUK Baby Паста за Првите Запчиња со Силиконски Напрсток NUK Baby Паста за Првите Запчиња со Силиконски Напрсток
NUK Baby Паста за Првите Запчиња со Силиконски Напрсток Идеално прилагодена за хигиена на пр..
469 ден.
без ДДВ: 397 ден.
Baby Centar © 2024. UKION SHOPS