Информации за испорака

Испорака вршиме со Карго Експрес и со Македонска Пошта. Цена на испорака 100 денари. За нарачки со вредност поголема од 2000 денари поштарината е на наш трошок.

Нашите производи можете да ги најдете и во нашите малопродажни објекти и тоа:

- Baby Centar ТЦ Лептокарија спроти Стружанка тел-02 30 65 717

- Baby Centar ТЦ Beverly Hills ниско приземје тел - 02 32 22 630

 

 

 

Baby Centar © 2022. UKION SHOPS