Clementoni Edu Kit игри 4во1 "Toy Story" (3+год.)
  • Clementoni Edu Kit игри 4во1 "Toy Story" (3+год.)
  • Clementoni Edu Kit игри 4во1 "Toy Story" (3+год.)
  • Clementoni Edu Kit игри 4во1 "Toy Story" (3+год.)
  • Clementoni Edu Kit игри 4во1 "Toy Story" (3+год.)

Clementoni Edu Kit игри 4во1 "Toy Story" (3+год.)

790 ден.
Производител: Clementoni Italy
Шифра на производ: 18058
Достапност: На залиха
Количина:

Clementoni Edu Kit игри 4во1 "Toy Story" (3+год.)

  • Сет од 4 различни игри за развој на креативноста, логиката и меморијата кај деца.
  • Сетот се состои од: 30 парчиња пазли, домино, мемо картички и 6 коцки.
  • Произведено во Италија со официјална Disney Licenca
  • Димензии :6 х 37 х 26цм
General
Brand Clementoni
Kategorija Education
Vozrast 3+ години
Sodrzina Set od 4 logicki igri Toy Story. Pazli, memo, domino I kocki.
Dimenzii 6*37*26цм.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Baby Centar © 2024. UKION SHOPS
Clementoni Italy Clementoni Edu Kit игри 4во1 "Toy Story" (3+год.) Clementoni Edu Kit игри 4во1 "Toy Story" (3+год.) Сет од 4 различни игри за развој на креативноста, логиката и меморијата кај деца. Сетот се состои од: 30 парчиња пазли, домино, мемо картички и 6 коцки. Произведено во Италија со официјална Disney Licenca Димензии :6 х 37 х 26цм .. Category: Product #: 18058 Regular price: 790 ден. 790 Available from: Euroalba dooel