Категории
Clementoni IDEA Студио за Цртање "Drawing Studio"(7g.+)
 • Clementoni IDEA Студио за Цртање "Drawing Studio"(7g.+)
 • Clementoni IDEA Студио за Цртање "Drawing Studio"(7g.+)
 • Clementoni IDEA Студио за Цртање "Drawing Studio"(7g.+)
 • Clementoni IDEA Студио за Цртање "Drawing Studio"(7g.+)
 • Clementoni IDEA Студио за Цртање "Drawing Studio"(7g.+)
 • Clementoni IDEA Студио за Цртање "Drawing Studio"(7g.+)
 • Clementoni IDEA Студио за Цртање "Drawing Studio"(7g.+)

Clementoni IDEA Студио за Цртање "Drawing Studio"(7g.+)

2.490 ден.
Производител: Clementoni Italy
Шифра на производ: 18717
Достапност: На залиха
Количина:

Clementoni IDEA Студио за Цртање "Drawing Studio"(7g.+)

 • Овој сет е креативно студио со кое децата ќе научат за различните арт стилови како Стрит Арт, Поп Арт и боење и цртање по броеви.
 • Симпатичниот и многу практичен штафелај, цртањето и боењето ќе го претвори во вистинско задоволство. 
 • Штафелајот може да се претвори во табла за цртање која може вакумски да се прикачи на стакло за полесно прецртување на цртежи и слики.
 • Сетот содржи се потребно за вистински уметник: штафелај, флуросцентни и металик темперни бои, палета за бои, молив за скицирање, четка за боење, маркер, како и картички и скици со готови цртежи.
 • Димензии : 45*7*31цм
General
Brand Clementoni
Kategorija Creative play
Vozrast 7+ години
Sodrzina Creativen set za crtanje i boenje.
Dimenzii 45*7*31цм

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Baby Centar © 2024. UKION SHOPS
Clementoni Italy Clementoni IDEA Студио за Цртање "Drawing Studio"(7g.+) Clementoni IDEA Студио за Цртање "Drawing Studio"(7g.+) Овој сет е креативно студио со кое децата ќе научат за различните арт стилови како Стрит Арт, Поп Арт и боење и цртање по броеви. Симпатичниот и многу практичен штафелај, цртањето и боењето ќе го претвори во вистинско задоволство.  Штафелајот може да се претвори во табла за цртање која може вакумски да се прикачи на стакло за полесн.. Category: Product #: 18717 Regular price: 2.490 ден. 2.490 Available from: Euroalba dooel