Clementoni Science and Play Мојата Градина "Gardening Kit" (7+год.)
 • Clementoni Science and Play Мојата Градина "Gardening Kit" (7+год.)
 • Clementoni Science and Play Мојата Градина "Gardening Kit" (7+год.)
 • Clementoni Science and Play Мојата Градина "Gardening Kit" (7+год.)
 • Clementoni Science and Play Мојата Градина "Gardening Kit" (7+год.)
 • Clementoni Science and Play Мојата Градина "Gardening Kit" (7+год.)
 • Clementoni Science and Play Мојата Градина "Gardening Kit" (7+год.)

Clementoni Science and Play Мојата Градина "Gardening Kit" (7+год.)

1.490 ден.
Производител: Clementoni Italy
Шифра на производ: 61526
Достапност: На залиха
Количина:

Clementoni Science and Play Мојата Градина "Gardening Kit" (7+год.)

 • Игра која им овозможува на децата да се запознаат со органското производство на храна, и да ја осознаат потребата од чиста и здрава животна средина.
 • Сетот содржи; дрвена гајба, алат за градинарство, био-разградиви садови за садење и семиња на зеленчук.
 • Со детално упатство во кое се опишани тајните на градинарството.
 • Произведено во Италија.
 • Димензии - 34 x 28 x 8,3 цм

 

General
Brand Clementoni
Kategorija Science and Play
Vozrast 7+ години
Sodrzina Сет со семиња и додатоци за креирање и декорирање на мала градина.
Dimenzii 34*28*8.3цм

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Baby Centar © 2023. UKION SHOPS
Clementoni Italy Clementoni Science and Play Мојата Градина "Gardening Kit" (7+год.) Clementoni Science and Play Мојата Градина "Gardening Kit" (7+год.) Игра која им овозможува на децата да се запознаат со органското производство на храна, и да ја осознаат потребата од чиста и здрава животна средина. Сетот содржи; дрвена гајба, алат за градинарство, био-разградиви садови за садење и семиња на зеленчук. Со детално упатство во кое се опишани тајните на градинарството. Пр.. Category: Product #: 61526 Regular price: 1.490 ден. 1.490 Available from: Euroalba dooel