Категории
Clementoni Science and Play Домашни Миленици "My 4-Legged Friends" (7+год.)
 • Clementoni Science and Play Домашни Миленици "My 4-Legged Friends" (7+год.)
 • Clementoni Science and Play Домашни Миленици "My 4-Legged Friends" (7+год.)
 • Clementoni Science and Play Домашни Миленици "My 4-Legged Friends" (7+год.)
 • Clementoni Science and Play Домашни Миленици "My 4-Legged Friends" (7+год.)
 • Clementoni Science and Play Домашни Миленици "My 4-Legged Friends" (7+год.)
 • Clementoni Science and Play Домашни Миленици "My 4-Legged Friends" (7+год.)
 • Clementoni Science and Play Домашни Миленици "My 4-Legged Friends" (7+год.)
 • Clementoni Science and Play Домашни Миленици "My 4-Legged Friends" (7+год.)
 • Clementoni Science and Play Домашни Миленици "My 4-Legged Friends" (7+год.)
 • Clementoni Science and Play Домашни Миленици "My 4-Legged Friends" (7+год.)

Clementoni Science and Play Домашни Миленици "My 4-Legged Friends" (7+год.)

2.390 ден.
Производител: Clementoni Italy
Шифра на производ: 61341
Достапност: На залиха
Количина:

Clementoni Science and Play Домашни Миленици "My 4-Legged Friends" (7+год.)

 • Сет наменет за игра на семејствата со нивните домашни миленици на начин кој ќе ја зајакне меѓусебната поврзаност.
 • Едноставен и интуитивен, модуларен сет кој може да се користи на најразлични начини и во различни услови.
 • Предложемите игри, полигони и различни активности ни овозможуваат да дојдеме до најразлични научни сознанија за нашите миленици.
 • Играта се фукусира на продлабочување на односите со нашите миленици и нивното правилно едуцирање притоа грижејќи се за нивните потреби.
 • Сетот содржи- четка, калапи за колачиња, основи и стативи, садови-мерици, затворачи за бази-основи, затворачи со отвори, Т- конектори, конектори, столбчиња, топка, дневник и илустрирано упатство.
 • Играта е развиена во соработка со експерти за домашни миленици и е одобрена од асоцијацијата за заштита на животните.
 • Произведено во Италија.
 • Димензии 42 x 31 x 9цм.

 

General
Brand Clementoni
Kategorija Science and Play
Vozrast 7+ години
Sodrzina Сет за игра со домашни миленици.
Dimenzii Димензии 42*31*9цм.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Baby Centar © 2024. UKION SHOPS
Clementoni Italy Clementoni Science and Play Домашни Миленици "My 4-Legged Friends" (7+год.) Clementoni Science and Play Домашни Миленици "My 4-Legged Friends" (7+год.) Сет наменет за игра на семејствата со нивните домашни миленици на начин кој ќе ја зајакне меѓусебната поврзаност. Едноставен и интуитивен, модуларен сет кој може да се користи на најразлични начини и во различни услови. Предложемите игри, полигони и различни активности ни овозможуваат да дојдеме до најразлични на.. Category: Product #: 61341 Regular price: 2.390 ден. 2.390 Available from: Euroalba dooel