Категории
Clementoni Science and Play Супер Микроскоп детски ПРО 1200х(8год+)
 • Clementoni Science and Play Супер Микроскоп детски ПРО 1200х(8год+)
 • Clementoni Science and Play Супер Микроскоп детски ПРО 1200х(8год+)
 • Clementoni Science and Play Супер Микроскоп детски ПРО 1200х(8год+)
 • Clementoni Science and Play Супер Микроскоп детски ПРО 1200х(8год+)
 • Clementoni Science and Play Супер Микроскоп детски ПРО 1200х(8год+)
 • Clementoni Science and Play Супер Микроскоп детски ПРО 1200х(8год+)

Clementoni Science and Play Супер Микроскоп детски ПРО 1200х(8год+)

2.990 ден.
Производител: Clementoni Italy
Шифра на производ: 61365
Достапност: На залиха
Количина:

Clementoni Science and Play Супер Микроскоп детски ПРО 1200х(8год+)

 • Детски научен микроскоп со карактеристики на професионален, зфолемува до 1200 пати.
 • Сетот содржи 50 различни експерименти, вежби и специјални тестови за максимизирање на знаењето низ забава.
 • Со подготвени додатоци за набљудување и илустрирано упатство.
 • Сетот содржи: Микроскоп, епрувети со затки, слајдови, пипети, липа...
 • Идеално за постепено воведување на децата во светот на науката на лесен и забавен начин.
 • Подвижно ЛЕД сведло со подесив интензитет.
 • Димензии - 39 x 09 x 28 цм

 

General
Brand Clementoni
Kategorija Science and Play
Vozrast 8+ години
Sodrzina Научен микроскоп и додатоци за преку 50 експерименти. Зголемува до 1200х.
Dimenzii 39 x 09 x 28 цм

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Baby Centar © 2024. UKION SHOPS
Clementoni Italy Clementoni Science and Play Супер Микроскоп детски ПРО 1200х(8год+) Clementoni Science and Play Супер Микроскоп детски ПРО 1200х(8год+) Детски научен микроскоп со карактеристики на професионален, зфолемува до 1200 пати. Сетот содржи 50 различни експерименти, вежби и специјални тестови за максимизирање на знаењето низ забава. Со подготвени додатоци за набљудување и илустрирано упатство. Сетот содржи: Микроскоп, епрувети со затки, слајдови, пипети, липа... Category: Product #: 61365 Regular price: 2.990 ден. 2.990 Available from: Euroalba dooel