Clementoni Science and Play Салон за Убавина "My Beauty Routine" (8+год.)
 • Clementoni Science and Play Салон за Убавина "My Beauty Routine" (8+год.)
 • Clementoni Science and Play Салон за Убавина "My Beauty Routine" (8+год.)
 • Clementoni Science and Play Салон за Убавина "My Beauty Routine" (8+год.)
 • Clementoni Science and Play Салон за Убавина "My Beauty Routine" (8+год.)
 • Clementoni Science and Play Салон за Убавина "My Beauty Routine" (8+год.)
 • Clementoni Science and Play Салон за Убавина "My Beauty Routine" (8+год.)

Clementoni Science and Play Салон за Убавина "My Beauty Routine" (8+год.)

1.690 ден.
Производител: Clementoni Italy
Шифра на производ: 61390
Достапност: На залиха
Количина:

Clementoni Science and Play Салон за Убавина "My Beauty Routine" (8+год.)

 • Со овој сет ќе креирате сопствен СПА центар и веднаш можете да почнете да експериментирате со козметиката.
 • Направете хидратантни маски, и светкави купки во боја кои се раствораат како апче во вода
 • Креирајте сопствени лакови за нокти во боја.
 • Богато илустрирано упатство кое ќе ве води во процесот на креирање на совршена козметика.
 • Произведено во Италија.
 • Димензии 42*28*6цм.
General
Brand Clementoni
Kategorija Science and Play
Vozrast 8+ години
Sodrzina Set za igra salon za ubavina
Dimenzii Димензии 42*28*6 цм.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Baby Centar © 2024. UKION SHOPS
Clementoni Italy Clementoni Science and Play Салон за Убавина "My Beauty Routine" (8+год.) Clementoni Science and Play Салон за Убавина "My Beauty Routine" (8+год.) Со овој сет ќе креирате сопствен СПА центар и веднаш можете да почнете да експериментирате со козметиката. Направете хидратантни маски, и светкави купки во боја кои се раствораат како апче во вода Креирајте сопствени лакови за нокти во боја. Богато илустрирано упатство кое ќе ве води во процесот на креирање на со.. Category: Product #: 61390 Regular price: 1.690 ден. 1.690 Available from: Euroalba dooel