Категории
Clementoni Science and Play Електро Лабараторија "Electronic Lab" (8+год.)
 • Clementoni Science and Play Електро Лабараторија "Electronic Lab" (8+год.)
 • Clementoni Science and Play Електро Лабараторија "Electronic Lab" (8+год.)
 • Clementoni Science and Play Електро Лабараторија "Electronic Lab" (8+год.)
 • Clementoni Science and Play Електро Лабараторија "Electronic Lab" (8+год.)
 • Clementoni Science and Play Електро Лабараторија "Electronic Lab" (8+год.)
 • Clementoni Science and Play Електро Лабараторија "Electronic Lab" (8+год.)
 • Clementoni Science and Play Електро Лабараторија "Electronic Lab" (8+год.)
 • Clementoni Science and Play Електро Лабараторија "Electronic Lab" (8+год.)
 • Clementoni Science and Play Електро Лабараторија "Electronic Lab" (8+год.)

Clementoni Science and Play Електро Лабараторија "Electronic Lab" (8+год.)

2.990 ден.
Производител: Clementoni Italy
Шифра на производ: 61548
Достапност: На залиха
Количина:

Clementoni Science and Play Електро Лабараторија "Electronic Lab" (8+год.)

 • Сет кој ќе ви овозможи забавно патешествие низ светот на електричната енергија, лабараторија со помош на која може да создадете различни струјни кола.
 • Низ играа децата ќе се запознаат и ќе стекнат пред знање за електричната енергија и начинот на функционирање на струјното коло.
 • Игра која сериозно допринесува за развој на креативноста и интелигенцијата на децата преку креирање на најразлични функционални струјни кола.
 • За полесно креирање ќе допринесат 18 струјни елементи-модулуи со чие вградување во приложената табла се добиваат различни модели на струјни кола.
 • Произведено во Италија согласно највисоките сдандарди за безбедност и квалитет
 • Димензии - 45*31*07 цм

Повеќе за Clementoni Electronic Lab во  YouTube видеото на линкот подолу:

https://youtu.be/ZlJVfwSXos4

General
Brand Clementoni
Kategorija Science and Play
Vozrast 8+ години
Sodrzina Elktronska igra za kreirawe na strujni kola
Dimenzii 45*31*7цм

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Baby Centar © 2024. UKION SHOPS
Clementoni Italy Clementoni Science and Play Електро Лабараторија "Electronic Lab" (8+год.) Clementoni Science and Play Електро Лабараторија "Electronic Lab" (8+год.) Сет кој ќе ви овозможи забавно патешествие низ светот на електричната енергија, лабараторија со помош на која може да создадете различни струјни кола. Низ играа децата ќе се запознаат и ќе стекнат пред знање за електричната енергија и начинот на функционирање на струјното коло. Игра која сериозно допринесува за ра.. Category: Product #: 61548 Regular price: 2.990 ден. 2.990 Available from: Euroalba dooel