Clementoni Crazy Chic Сет со Шминки "Hippo Ballerina" (6г+)
 • Clementoni Crazy Chic Сет со Шминки "Hippo Ballerina" (6г+)
 • Clementoni Crazy Chic Сет со Шминки "Hippo Ballerina" (6г+)
 • Clementoni Crazy Chic Сет со Шминки "Hippo Ballerina" (6г+)
 • Clementoni Crazy Chic Сет со Шминки "Hippo Ballerina" (6г+)
 • Clementoni Crazy Chic Сет со Шминки "Hippo Ballerina" (6г+)

Clementoni Crazy Chic Сет со Шминки "Hippo Ballerina" (6г+)

499 ден.
Производител: Clementoni Italy
Шифра на производ: 18688
Достапност: На залиха
Количина:

Clementoni Crazy Chic Сет со Шминки "Hippo Ballerina" (6г+)

 • Прекраен сет шминки за девојчиња со кутија во форма на слатка Хипо Балерина.
 • Во несесерот имате се за тренди изглед: сенки за очи, кармин и апликатор.
 • Сукњичката на балерината (несесерот) е од текстил и дава вистински шик изглед. 
 • Сетот им помага на девојчињата во развојот на креативноста и координацијата.
 • Шминките се дерматолошки тестирани и се потполно безбедни за децата. 
 • Димензии - 14 х 14 х 10цм.

Повеќе за Crazy Chic  на YouTube видеото подолу:

https://youtu.be/mxHki2RpNkU

General
Brand Clementoni
Kategorija Crazy Chic
Vozrast 6+ години
Sodrzina Set so sminki so neseser vo forma na Balerina Hipo,
Dimenzii 14*14*10цм.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Baby Centar © 2024. UKION SHOPS
Clementoni Italy Clementoni Crazy Chic Сет со Шминки "Hippo Ballerina" (6г+) Clementoni Crazy Chic Сет со Шминки "Hippo Ballerina" (6г+) Прекраен сет шминки за девојчиња со кутија во форма на слатка Хипо Балерина. Во несесерот имате се за тренди изглед: сенки за очи, кармин и апликатор. Сукњичката на балерината (несесерот) е од текстил и дава вистински шик изглед.  Сетот им помага на девојчињата во развојот на креативноста и координацијата. Шминките се дермат.. Category: Product #: 18688 Regular price: 499 ден. 499 Available from: Euroalba dooel