Категории
Clementoni Crazy Chic Алки со Порака "Message Bracelets" (7+год.)
  • Clementoni Crazy Chic Алки со Порака "Message Bracelets" (7+год.)
  • Clementoni Crazy Chic Алки со Порака "Message Bracelets" (7+год.)
  • Clementoni Crazy Chic Алки со Порака "Message Bracelets" (7+год.)
  • Clementoni Crazy Chic Алки со Порака "Message Bracelets" (7+год.)
  • Clementoni Crazy Chic Алки со Порака "Message Bracelets" (7+год.)

Clementoni Crazy Chic Алки со Порака "Message Bracelets" (7+год.)

990 ден.
Производител: Clementoni Italy
Шифра на производ: 18634
Достапност: На залиха
Количина:

Clementoni Crazy Chic Алки со Порака "Message Bracelets" (7+год.)

  • Забавен креативен сет за креирање на прекрасни алки со пораки кои сакате да им ги пратите на другите или едноставно кои ви значат вам.
  • Овој сет овозможува целосно ангажирање на креативноста на децата преку креирање на омилениот накит.
  • Сетот располага со врвки, декоративни елементи, како и букви на бела или црна позадина и шарени букви на бела позадина.
  • Кутијата со поделоци е идеална за чување и ракување со разните компоненти.
  • Димензии 6*18*18 цм.

Повеќе за Crazy Chic на YouTube видеото подолу:

https://youtu.be/IrM0VJi5ZiA

General
Brand Clementoni
Kategorija Crazy Chic
Vozrast 7+ години
Sodrzina Креативен сет за девојчиња со сите неопходни елементи за креирање на алки со порака.
Dimenzii 6*18*18 цм.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Baby Centar © 2024. UKION SHOPS
Clementoni Italy Clementoni Crazy Chic Алки со Порака "Message Bracelets" (7+год.) Clementoni Crazy Chic Алки со Порака "Message Bracelets" (7+год.) Забавен креативен сет за креирање на прекрасни алки со пораки кои сакате да им ги пратите на другите или едноставно кои ви значат вам. Овој сет овозможува целосно ангажирање на креативноста на децата преку креирање на омилениот накит. Сетот располага со врвки, декоративни елементи, како и букви на бела или црна позадина и .. Category: Product #: 18634 Regular price: 990 ден. 990 Available from: Euroalba dooel