Clementoni Crazy Chic Студио за Тетовирање "Tatoo Studio"(6+год.)
 • Clementoni Crazy Chic Студио за Тетовирање "Tatoo Studio"(6+год.)
 • Clementoni Crazy Chic Студио за Тетовирање "Tatoo Studio"(6+год.)
 • Clementoni Crazy Chic Студио за Тетовирање "Tatoo Studio"(6+год.)
 • Clementoni Crazy Chic Студио за Тетовирање "Tatoo Studio"(6+год.)
 • Clementoni Crazy Chic Студио за Тетовирање "Tatoo Studio"(6+год.)
 • Clementoni Crazy Chic Студио за Тетовирање "Tatoo Studio"(6+год.)
 • Clementoni Crazy Chic Студио за Тетовирање "Tatoo Studio"(6+год.)

Clementoni Crazy Chic Студио за Тетовирање "Tatoo Studio"(6+год.)

2.190 ден.
Производител: Clementoni Italy
Шифра на производ: 18602
Достапност: На залиха
Количина:

Clementoni Crazy Chic Студио за Тетовирање "Tatoo Studio"(6+год.)

 • Сет за сите љубители на тетоважи со кој може да се направат прекрасни тетоважи во различни бои било со шаблон или со слободна рака
 • Со специјален пиштол пенкало за нанесување на боја, со врвови кои се менуваат зависно од потребата може да креирате фантастични креации.
 • Сетот содржи специјални бои за тело, сунѓерчиња, апликатори, шаблони икнига за изработка на тетоважи со цртежи, совети и празни листови за сопствени креации
 • Димензии - 45*31*7цм
 • Дерматолошки тестирано и потполно безбедно.
 • Замислено и дизајнирано во Италија

YouTube video za Tattoo Studio -  https://youtu.be/5m1n1gkJtKQ

General
Brand Clementoni
Kategorija Crazy Chic
Vozrast 6+ години
Sodrzina Салон за тетоважи, керативен сет за девојчиња со бројни додатоци за изработка на тетоважи.
Dimenzii 45*31*7 цм.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Baby Centar © 2024. UKION SHOPS
Clementoni Italy Clementoni Crazy Chic Студио за Тетовирање "Tatoo Studio"(6+год.) Clementoni Crazy Chic Студио за Тетовирање "Tatoo Studio"(6+год.) Сет за сите љубители на тетоважи со кој може да се направат прекрасни тетоважи во различни бои било со шаблон или со слободна рака Со специјален пиштол пенкало за нанесување на боја, со врвови кои се менуваат зависно од потребата може да креирате фантастични креации. Сетот содржи специјални бои за тело, сунѓерчиња, апликат.. Category: Product #: 18602 Regular price: 2.190 ден. 2.190 Available from: Euroalba dooel