Clementoni Crazy Chic Накит со Порака "Message Creations" (7+год.)
 • Clementoni Crazy Chic Накит со Порака "Message Creations" (7+год.)
 • Clementoni Crazy Chic Накит со Порака "Message Creations" (7+год.)
 • Clementoni Crazy Chic Накит со Порака "Message Creations" (7+год.)
 • Clementoni Crazy Chic Накит со Порака "Message Creations" (7+год.)
 • Clementoni Crazy Chic Накит со Порака "Message Creations" (7+год.)
 • Clementoni Crazy Chic Накит со Порака "Message Creations" (7+год.)
 • Clementoni Crazy Chic Накит со Порака "Message Creations" (7+год.)
 • Clementoni Crazy Chic Накит со Порака "Message Creations" (7+год.)

Clementoni Crazy Chic Накит со Порака "Message Creations" (7+год.)

2.190 ден.
Производител: Clementoni Italy
Шифра на производ: 18729
Достапност: На залиха
Количина:

Clementoni Crazy Chic  Накит со Порака "Message Creations" (7+год.)

 • Забавен креативен сет за креирање на прекрасен накит со помош на приложените букви, перли, бисерчиња и ластичиња.
 • Садот - базата на сетот е поделен на 3 области: дел за украсување на приврзоци и ознаки со бисерчиња во боја, дел за сортирање на перли и дел за чување на готови креации.
 • Нараквиците и ланчињата со весели бои, украсете ги со вашето име или изразете го вашиот став на најуникатен начин.
 • Сетот содржи: пластична база со кутија за накит, букви за 3 цели алфабета, декоративни перли во боја, ластичиња, пластични приврзоци во боја, метални прстени, светки, стикери, бисерчиња во боја, сад за бисерчиња, илустрирано упатство и восочно пенкало, 
 • Креативна игра која ја ослободува имагинацијата кај девојчињата не единствен и уникатен начин.
 • Димензии 39*29*8цм.

Повеќе за Crazy Chic на YouTube видеото подолу:

 

General
Brand Clementoni
Kategorija Crazy Chic
Vozrast 7+ години
Sodrzina Креативен сет за девојчиња со сите неопходни елементи за креирање на алки со порака.
Dimenzii 39*29*8 цм.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Baby Centar © 2023. UKION SHOPS
Clementoni Italy Clementoni Crazy Chic Накит со Порака "Message Creations" (7+год.) Clementoni Crazy Chic  Накит со Порака "Message Creations" (7+год.) Забавен креативен сет за креирање на прекрасен накит со помош на приложените букви, перли, бисерчиња и ластичиња. Садот - базата на сетот е поделен на 3 области: дел за украсување на приврзоци и ознаки со бисерчиња во боја, дел за сортирање на перли и дел за чување на готови креации. Нараквиците и ланчињата со весели бои.. Category: Product #: 18729 Regular price: 2.190 ден. 2.190 Available from: Euroalba dooel