Clementoni Crazy Chic Ланчиња "Moonlite Pendants" (7+год.)
 • Clementoni Crazy Chic Ланчиња "Moonlite Pendants" (7+год.)
 • Clementoni Crazy Chic Ланчиња "Moonlite Pendants" (7+год.)
 • Clementoni Crazy Chic Ланчиња "Moonlite Pendants" (7+год.)
 • Clementoni Crazy Chic Ланчиња "Moonlite Pendants" (7+год.)
 • Clementoni Crazy Chic Ланчиња "Moonlite Pendants" (7+год.)
 • Clementoni Crazy Chic Ланчиња "Moonlite Pendants" (7+год.)

Clementoni Crazy Chic Ланчиња "Moonlite Pendants" (7+год.)

929 ден.
Производител: Clementoni Italy
Шифра на производ: 18584
Достапност: На залиха
Количина:

Clementoni Crazy Chic Ланчиња "Moonlite Pendants" (7+год.)

 • Фантастичен креативен сет за дизајнирање на ланчиња и алки со приврзоци во форма на звездички и месечинки.
 • Приврзоците се флуросцентни и светат во темно.
 • Сетот содржи ланчиња и прстенчиња од алуминиум, приврзоци во форма на звезди и месечини од пластика и метал, стикери и други акцесори
 • Дизајнирано во Италија.
 • Димензии 6*18*18 цм.

Повеќе за Crazy Chic  на YouTube видеото подолу:

https://youtu.be/IrM0VJi5ZiA

General
Brand Clementoni
Kategorija Crazy Chic
Vozrast 7+ години
Sodrzina Креативен сет за девојчиња со сите неопходни елементи за креирање ланчиња флуросцентни.
Dimenzii 6*18*18 цм.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Baby Centar © 2023. UKION SHOPS
Clementoni Italy Clementoni Crazy Chic Ланчиња "Moonlite Pendants" (7+год.) Clementoni Crazy Chic Ланчиња "Moonlite Pendants" (7+год.) Фантастичен креативен сет за дизајнирање на ланчиња и алки со приврзоци во форма на звездички и месечинки. Приврзоците се флуросцентни и светат во темно. Сетот содржи ланчиња и прстенчиња од алуминиум, приврзоци во форма на звезди и месечини од пластика и метал, стикери и други акцесори Дизајнирано во Италија. Димензии 6*18*1.. Category: Product #: 18584 Regular price: 929 ден. 929 Available from: Euroalba dooel