Clementoni Play Creative Мини Маркет (4-6 год.)
  • Clementoni Play Creative Мини Маркет (4-6 год.)
  • Clementoni Play Creative Мини Маркет (4-6 год.)
  • Clementoni Play Creative Мини Маркет (4-6 год.)
  • Clementoni Play Creative Мини Маркет (4-6 год.)
  • Clementoni Play Creative Мини Маркет (4-6 год.)

Clementoni Play Creative Мини Маркет (4-6 год.)

1.290 ден.
Производител: Clementoni Italy
Шифра на производ: 18550
Достапност: На залиха
Количина:

Clementoni Play Creative Мини Маркет (4-6 год.)

  • Оригинален, кративен сет кој ќе ја ослободи имагинацијата на децата низ креирање и игра со Мини маркет од тврд пластифициран картон.
  • Овошје, зеленчук, млеко и други потрепштини можат да бидат креирани од волница, текстил и хартија - приложени во сетот.
  • Приложено е детално илустрирано упатство.
  • Димензии : 5 х 37 х 28,10цм
General
Brand Clementoni
Kategorija Education
Vozrast 4-6 години
Sodrzina Set za creativna igra - Mini Market.
Dimenzii 5*37*28.10цм.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Baby Centar © 2024. UKION SHOPS
Clementoni Italy Clementoni Play Creative Мини Маркет (4-6 год.) Clementoni Play Creative Мини Маркет (4-6 год.) Оригинален, кративен сет кој ќе ја ослободи имагинацијата на децата низ креирање и игра со Мини маркет од тврд пластифициран картон. Овошје, зеленчук, млеко и други потрепштини можат да бидат креирани од волница, текстил и хартија - приложени во сетот. Приложено е детално илустрирано упатство. Димензии : 5 х 37 х 28,10цм .. Category: Product #: 18550 Regular price: 1.290 ден. 1.290 Available from: Euroalba dooel