Категории
Clementoni My First Puzzle Овошје "FRUIT" (2+год.)
 • Clementoni My First Puzzle Овошје "FRUIT" (2+год.)
 • Clementoni My First Puzzle Овошје "FRUIT" (2+год.)
 • Clementoni My First Puzzle Овошје "FRUIT" (2+год.)
 • Clementoni My First Puzzle Овошје "FRUIT" (2+год.)

Clementoni My First Puzzle Овошје "FRUIT" (2+год.)

490 ден.
Производител: Clementoni Italy
Шифра на производ: 20815
Достапност: На залиха
Количина:

Clementoni Disney My First Puzzle  Овошје "FRUIT" (2+год.)

 • Пазли наменети за деца од 2 години натаму кои може да се комбинираат како 3-6-9-12 парчиња и на тој начин постепено да се зголемува сложеноста.
 • Пазлите се направени од отпорен, пластифициран, високо-квалитетен материјал и се печатени со специјална техника која овозможува приказ на силни бои и јасни ликови.
 • Овие пазли имаат важна улога во развојот на перцепцијата, логиката и координацијата кај децата.
 • Прекрасни атрактивни дизни ликови.
 • Димензии - 7.2 x 26.50 x 21.00 cm.
 • Произведено во Италија

 

General
Brand Clementoni
Kategorija Пазли - Мy First Puzzle
Vozrast 2 + години
Sodrzina Clementoni My First Puzle, наменети за деца од 2 години, со променлива сложеност 3-6-9-12 парчиња
Dimenzii Димензии - 7.2 x 26.50 x 21.00 цм.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Baby Centar © 2024. UKION SHOPS
Clementoni Italy Clementoni My First Puzzle Овошје "FRUIT" (2+год.) Clementoni Disney My First Puzzle  Овошје "FRUIT" (2+год.) Пазли наменети за деца од 2 години натаму кои може да се комбинираат како 3-6-9-12 парчиња и на тој начин постепено да се зголемува сложеноста. Пазлите се направени од отпорен, пластифициран, високо-квалитетен материјал и се печатени со специјална техника која овозможува приказ на силни бои и јасни ликови. Овие пазли имаат важн.. Category: Product #: 20815 Regular price: 490 ден. 490 Available from: Euroalba dooel