Категории
Clementoni Disney Пазли 10во1 "Paw Patrol" (4g+)
 • Clementoni Disney Пазли 10во1 "Paw Patrol" (4g+)
 • Clementoni Disney Пазли 10во1 "Paw Patrol" (4g+)
 • Clementoni Disney Пазли 10во1 "Paw Patrol" (4g+)
 • Clementoni Disney Пазли 10во1 "Paw Patrol" (4g+)
 • Clementoni Disney Пазли 10во1 "Paw Patrol" (4g+)
 • Clementoni Disney Пазли 10во1 "Paw Patrol" (4g+)
 • Clementoni Disney Пазли 10во1 "Paw Patrol" (4g+)

Clementoni Disney Пазли 10во1 "Paw Patrol" (4g+)

890 ден.
Производител: Clementoni Italy
Шифра на производ: 20270
Достапност: На залиха
Количина:

Clementoni Disney Пазли 10во1 "Paw Patrol" (4g+)

 • Пазли сет од 10 различни во едно со омилените ликови од PAW Patrol за деца од 4 години натаму. 
 • Содржи : 3 сложувалки со 18 парчиња, 4 сложувалки со 30 парчиња, 2 сложувалки од 48 парчиња и 1 сложувалка од 60 парчиња.
 • Висок квалитет на принт со силни бои и јасни ликови и прикази.
 • Апсолутно безбедни и нетоксични материјали. 
 • Идеално за развој на моторика, логика,и координација на вид и активности со раце.
 • Произведено во Италија

 

General
Brand Clementoni
Kategorija Пазли Disney
Vozrast 4+ god
Sodrzina Set od 1000 pazli
Dimenzii Димензии различни

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Baby Centar © 2024. UKION SHOPS
Clementoni Italy Clementoni Disney Пазли 10во1 "Paw Patrol" (4g+) Clementoni Disney Пазли 10во1 "Paw Patrol" (4g+) Пазли сет од 10 различни во едно со омилените ликови од PAW Patrol за деца од 4 години натаму.  Содржи : 3 сложувалки со 18 парчиња, 4 сложувалки со 30 парчиња, 2 сложувалки од 48 парчиња и 1 сложувалка од 60 парчиња. Висок квалитет на принт со силни бои и јасни ликови и прикази. Апсолутно безбедни и нетоксични материјали.  Идеално за .. Category: Product #: 20270 Regular price: 890 ден. 890 Available from: Euroalba dooel