Clementoni Disney Пазли Story Maps 1000 пар "101 Dalmatians"
 • Clementoni Disney Пазли Story Maps 1000 пар "101 Dalmatians"
 • Clementoni Disney Пазли Story Maps 1000 пар "101 Dalmatians"
 • Clementoni Disney Пазли Story Maps 1000 пар "101 Dalmatians"
 • Clementoni Disney Пазли Story Maps 1000 пар "101 Dalmatians"
 • Clementoni Disney Пазли Story Maps 1000 пар "101 Dalmatians"
 • Clementoni Disney Пазли Story Maps 1000 пар "101 Dalmatians"
 • Clementoni Disney Пазли Story Maps 1000 пар "101 Dalmatians"

Clementoni Disney Пазли Story Maps 1000 пар "101 Dalmatians"

850 ден.
Производител: Clementoni Italy
Шифра на производ: 39665
Достапност: На залиха
Количина:

Clementoni Disney Пазли Story Maps 1000 пар "101 Dalmatians" 

 • Сет од 1000 Disney "The little Mermaid Story Map" пазли како забава за целото семејство.
 • Готовата слика е со димензии 69*50цм, и составена делува како мапа која раскажува редоследна приказна.
 • Висок квалитет на принт со силни бои и јасни ликови и прикази.
 • Апсолутно безбедни и нетоксични материјали. 
 • Произведено во Италија

 

General
Brand Clementoni
Kategorija Пазли
Vozrast Adult
Sodrzina Set od 1000 pazli
Dimenzii Димензии 69*50cm.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Baby Centar © 2024. UKION SHOPS
Clementoni Italy Clementoni Disney Пазли Story Maps 1000 пар "101 Dalmatians" Clementoni Disney Пазли Story Maps 1000 пар "101 Dalmatians"  Сет од 1000 Disney "The little Mermaid Story Map" пазли како забава за целото семејство. Готовата слика е со димензии 69*50цм, и составена делува како мапа која раскажува редоследна приказна. Висок квалитет на принт со силни бои и јасни ликови и прикази. Апсолутно безбедни и нетоксични материјали.  Произведено во Италија .. Category: Product #: 39665 Regular price: 850 ден. 850 Available from: Euroalba dooel