Clementoni Disney Princess Maxi Puzzle 24 пар. (3+год.)
  • Clementoni Disney Princess Maxi Puzzle 24 пар. (3+год.)
  • Clementoni Disney Princess Maxi Puzzle 24 пар. (3+год.)
  • Clementoni Disney Princess Maxi Puzzle 24 пар. (3+год.)

Clementoni Disney Princess Maxi Puzzle 24 пар. (3+год.)

390 ден.
Производител: Clementoni Italy
Шифра на производ: 24420
Достапност: На залиха
Количина:

Clementoni Disney Princess Maxi Puzzle 24пар. (3+год.)

  • Супер Колор Макси Пазли со ликовите на Disney Принцезите наменети за деца од 3 години натаму.
  • Пазлите се направени од отпорен, пластифициран, високо-квалитетен материјал и се печатени со специјална техника која овозможува приказ на силни бои и јасни ликови.
  • Пазлите имаат важна улога во развојот на перцепцијата, логиката и координацијата кај децата.
  • Прекрасни атрактивни дизни ликови.
  • Произведено во Италија

 

General
Brand Clementoni
Kategorija Пазли - 24парчиња
Vozrast 3+ години
Sodrzina Макси колор пластифицирани пазли од 24 парчиња.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Baby Centar © 2023. UKION SHOPS
Clementoni Italy Clementoni Disney Princess Maxi Puzzle 24 пар. (3+год.) Clementoni Disney Princess Maxi Puzzle 24пар. (3+год.) Супер Колор Макси Пазли со ликовите на Disney Принцезите наменети за деца од 3 години натаму. Пазлите се направени од отпорен, пластифициран, високо-квалитетен материјал и се печатени со специјална техника која овозможува приказ на силни бои и јасни ликови. Пазлите имаат важна улога во развојот на перцепцијата, логиката и координациј.. Category: Product #: 24420 Regular price: 390 ден. 390 Available from: Euroalba dooel