Clementoni Disney Гигантски Интерактивни Пазли CARS (3+год.)
 • Clementoni Disney Гигантски Интерактивни Пазли CARS (3+год.)
 • Clementoni Disney Гигантски Интерактивни Пазли CARS (3+год.)
 • Clementoni Disney Гигантски Интерактивни Пазли CARS (3+год.)

Clementoni Disney Гигантски Интерактивни Пазли CARS (3+год.)

1.190 ден.
Производител: Clementoni Italy
Шифра на производ: 61749
Достапност: На залиха
Количина:

Clementoni Disney Гигантски Интерактивни Пазли CARS (3+год.)

 • Огромни интерактивни гигантски пазли со омилените ликови од цртаниот филм на Dizney - Cars.
 • Составени од 24 големи пластифицирани плочки
 • Пазлите се редат на под и се со димензија 100*70цм (24 парчиња).
 • Откако ќе се состави со помош на интерактивното пенкало може да се добијат одговори на прашања во врска со играта
 • Со интерактивното пенкало децата учат за броевите, боите, формите и логичките асоцијации.
 • Висок квалитет на принт со силни бои и јасни ликови
 • Апсолутно безбедни и нетоксични материјали. За деца од 3 години нагоре.
 • Димензии на поставена сложувалка - 100*70цм.
 • Произведено во Италија

 

General
Brand Clementoni
Kategorija Пазли
Vozrast 3 + години
Sodrzina gigantski pazli od 24 parcinnja za slika so dimenzii 100*70cm
Dimenzii Димензии - 100*70cm.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Baby Centar © 2023. UKION SHOPS
Clementoni Italy Clementoni Disney Гигантски Интерактивни Пазли CARS (3+год.) Clementoni Disney Гигантски Интерактивни Пазли CARS (3+год.) Огромни интерактивни гигантски пазли со омилените ликови од цртаниот филм на Dizney - Cars. Составени од 24 големи пластифицирани плочки Пазлите се редат на под и се со димензија 100*70цм (24 парчиња). Откако ќе се состави со помош на интерактивното пенкало може да се добијат одговори на прашања во врска со играта Со инте.. Category: Product #: 61749 Regular price: 1.190 ден. 1.190 Available from: Euroalba dooel