Clementoni Пазли 104 пар. + 3D модел "Hello Kitty" (6+год.)
 • Clementoni Пазли 104 пар. + 3D модел "Hello Kitty" (6+год.)
 • Clementoni Пазли 104 пар. + 3D модел "Hello Kitty" (6+год.)
 • Clementoni Пазли 104 пар. + 3D модел "Hello Kitty" (6+год.)
 • Clementoni Пазли 104 пар. + 3D модел "Hello Kitty" (6+год.)
 • Clementoni Пазли 104 пар. + 3D модел "Hello Kitty" (6+год.)
 • Clementoni Пазли 104 пар. + 3D модел "Hello Kitty" (6+год.)
 • Clementoni Пазли 104 пар. + 3D модел "Hello Kitty" (6+год.)

Clementoni Пазли 104 пар. + 3D модел "Hello Kitty" (6+год.)

399 ден.
Производител: Clementoni Italy
Шифра на производ: 20171
Достапност: На залиха
Количина:

Clementoni Пазли 104 пар. + 3D модел "Hello Kitty" (6+год.)

 • Пазли сет од кои може да се изработи едно-димензионална слика од 104 парчиња како и еден 3D модел на неодоливата Hello Kitty.
 • Димензија на сликата составена - 23,5*33,5цм. Димензија на 3D моделот - 11*15*8цм.
 • Пазлите се направени од отпорен, пластифициран, високо-квалитетен материјал и се печатени со специјална техника која овозможува приказ на силни бои и јасни ликови.
 • Овие пазли имаат важна улога во развојот на перцепцијата, логиката и координацијата кај децата.
 • Произведено во Италија

 

General
Brand Clementoni
Kategorija Пазли - 3D
Vozrast 6 + години
Sodrzina Pazli 2vo 1 - ednodimenzionalna slika od 104 parcinja i 3d модел.
Dimenzii Димензија на сликата составена - 23,5*33,5цм. Димензија на 3D моделот - 11*15*8цм.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Baby Centar © 2022. UKION SHOPS
Clementoni Italy Clementoni Пазли 104 пар. + 3D модел "Hello Kitty" (6+год.) Clementoni Пазли 104 пар. + 3D модел "Hello Kitty" (6+год.) Пазли сет од кои може да се изработи едно-димензионална слика од 104 парчиња како и еден 3D модел на неодоливата Hello Kitty. Димензија на сликата составена - 23,5*33,5цм. Димензија на 3D моделот - 11*15*8цм. Пазлите се направени од отпорен, пластифициран, високо-квалитетен материјал и се печатени со специјална техника која овоз.. Category: Product #: 20171 Regular price: 399 ден. 399 Available from: Euroalba dooel