Распродадено
Clementoni Crazy Chic "Сет за Боење на Прамени" (6+год.)
  • Clementoni Crazy Chic "Сет за Боење на Прамени" (6+год.)
  • Clementoni Crazy Chic "Сет за Боење на Прамени" (6+год.)
  • Clementoni Crazy Chic "Сет за Боење на Прамени" (6+год.)
  • Clementoni Crazy Chic "Сет за Боење на Прамени" (6+год.)

Clementoni Crazy Chic "Сет за Боење на Прамени" (6+год.)

1.290 ден.
Производител: Clementoni Italy
Шифра на производ: 15225
Достапност: Out Of Stock
Количина:

Clementoni Crazy Chic "Сет за Боење на Прамени" (6+год.)

  • Сет за украсување на коса со кој тајните на познатите стилисти сега ви се целосно достапни.
  • Сетот содржи штипка за боење на прамени коса, шнолички и венче за коса со елементи за нивно украсување, чешел, огледалце и калапи со боја за боење.
  • Само ставете го калапот за боја во предвиденото место во штипката и провлечете го праменот низ штипката и веќе сте модна икона...
  • Придонесува за унапредување на координацијата на рацете, креативноста и имагинацијата.
  • Димензии - 6 х 29 х 22,5 цм.

Повеќе за Crazy Chic  на YouTube видеото подолу:

https://youtu.be/IrM0VJi5ZiA

General
Brand Clementoni
Kategorija Crazy Chic
Vozrast 6+ години
Sodrzina Креативен сет за девојчиња со додатоци за боење на прамени и украсување на коса.
Dimenzii 6 х 29 х 22,5 цм.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Baby Centar © 2024. UKION SHOPS
Clementoni Italy Clementoni Crazy Chic "Сет за Боење на Прамени" (6+год.) Clementoni Crazy Chic "Сет за Боење на Прамени" (6+год.) Сет за украсување на коса со кој тајните на познатите стилисти сега ви се целосно достапни. Сетот содржи штипка за боење на прамени коса, шнолички и венче за коса со елементи за нивно украсување, чешел, огледалце и калапи со боја за боење. Само ставете го калапот за боја во предвиденото место во штипката и провлечете го праменот ни.. Category: Product #: 15225 Regular price: 1.290 ден. 1.290 Available from: Euroalba dooel