Clementoni Crazy Chic Сет за Боење на Прамени "Trendy Hairstyle" (6+год.)
 • Clementoni Crazy Chic Сет за Боење на Прамени "Trendy Hairstyle" (6+год.)
 • Clementoni Crazy Chic Сет за Боење на Прамени "Trendy Hairstyle" (6+год.)
 • Clementoni Crazy Chic Сет за Боење на Прамени "Trendy Hairstyle" (6+год.)
 • Clementoni Crazy Chic Сет за Боење на Прамени "Trendy Hairstyle" (6+год.)
 • Clementoni Crazy Chic Сет за Боење на Прамени "Trendy Hairstyle" (6+год.)
 • Clementoni Crazy Chic Сет за Боење на Прамени "Trendy Hairstyle" (6+год.)
 • Clementoni Crazy Chic Сет за Боење на Прамени "Trendy Hairstyle" (6+год.)

Clementoni Crazy Chic Сет за Боење на Прамени "Trendy Hairstyle" (6+год.)

1.290 ден.
Производител: Clementoni Italy
Шифра на производ: 18750
Достапност: На залиха
Количина:

Clementoni Crazy Chic Сет за Боење на Прамени "Trendy Hairstyle" (6+год.)

 •  Обојте ги прамените на косата во боите на виножитото или по ваша желба и креирајте супер тренди изглед.
 • Апликаторот за боја има модерен и професионален дизајн со изменливи кертриџи со боја. Се може уредно да се нареди во базата- подлогата за апликаторот.
 • Сетот содржи штипка за боење на прамени коса, кертириџи со боја, монистри за коса, гумички и подлога за сите елементи.
 • Само ставете го калапот за боја во предвиденото место во штипката и провлечете го праменот низ штипката и веќе сте модна икона.
 • Придонесува за унапредување на координацијата на рацете, креативноста и имагинацијата.
 • Димензии - 6 х 29 х 22,5 цм.

 

General
Brand Clementoni
Kategorija Crazy Chic
Vozrast 6+ години
Sodrzina Креативен сет за девојчиња со додатоци за боење на прамени и украсување на коса.
Dimenzii 6 х 29 х 22,5 цм.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Baby Centar © 2024. UKION SHOPS
Clementoni Italy Clementoni Crazy Chic Сет за Боење на Прамени "Trendy Hairstyle" (6+год.) Clementoni Crazy Chic Сет за Боење на Прамени "Trendy Hairstyle" (6+год.)  Обојте ги прамените на косата во боите на виножитото или по ваша желба и креирајте супер тренди изглед. Апликаторот за боја има модерен и професионален дизајн со изменливи кертриџи со боја. Се може уредно да се нареди во базата- подлогата за апликаторот. Сетот содржи штипка за боење на прамени коса, кертириџи со б.. Category: Product #: 18750 Regular price: 1.290 ден. 1.290 Available from: Euroalba dooel