Clementoni Crazy Chic "Маникир сет "Cool Nail Art" (6+год.)
 • Clementoni Crazy Chic "Маникир сет "Cool Nail Art" (6+год.)
 • Clementoni Crazy Chic "Маникир сет "Cool Nail Art" (6+год.)
 • Clementoni Crazy Chic "Маникир сет "Cool Nail Art" (6+год.)
 • Clementoni Crazy Chic "Маникир сет "Cool Nail Art" (6+год.)
 • Clementoni Crazy Chic "Маникир сет "Cool Nail Art" (6+год.)
 • Clementoni Crazy Chic "Маникир сет "Cool Nail Art" (6+год.)
 • Clementoni Crazy Chic "Маникир сет "Cool Nail Art" (6+год.)

Clementoni Crazy Chic "Маникир сет "Cool Nail Art" (6+год.)

1.590 ден.
Производител: Clementoni Italy
Шифра на производ: 18599
Достапност: На залиха
Количина:

Clementoni Crazy Chic "Маникир сет "Cool Nail Art" (6+год.)

 • Вистинско студио за маникура со кое имате бескрајни опции да креирате прекрасни нокти со тренди изглед.
 • Студиото поседува вистинска машина за сушење на ноктите.
 • Со вклучени лакови за нокти, светки и шарени украсни додадоци.
 • Во функција на развој на креативноста и кординацијата кај децата.
 • Димензии -7,8*38,5*28,5 цм.

Повеќе за Crazy Chic  на YouTube видеото подолу:

https://youtu.be/eiNEy8ZVUNU

General
Brand Clementoni
Kategorija Crazy Chic
Vozrast 6+ години
Sodrzina Креативен сет за девојчиња со сите неопходни елементи за за маникура за нокти - сушило, лакови, светки и украси
Dimenzii 7,8*38,5*28,5 цм.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Baby Centar © 2024. UKION SHOPS
Clementoni Italy Clementoni Crazy Chic "Маникир сет "Cool Nail Art" (6+год.) Clementoni Crazy Chic "Маникир сет "Cool Nail Art" (6+год.) Вистинско студио за маникура со кое имате бескрајни опции да креирате прекрасни нокти со тренди изглед. Студиото поседува вистинска машина за сушење на ноктите. Со вклучени лакови за нокти, светки и шарени украсни додадоци. Во функција на развој на креативноста и кординацијата кај децата. Димензии -7,8*38,5*28,5 цм. Пов.. Category: Product #: 18599 Regular price: 1.590 ден. 1.590 Available from: Euroalba dooel