Clementoni Crazy Chic Направи Сопствено Ланче(7+год.)
 • Clementoni Crazy Chic Направи Сопствено Ланче(7+год.)
 • Clementoni Crazy Chic Направи Сопствено Ланче(7+год.)
 • Clementoni Crazy Chic Направи Сопствено Ланче(7+год.)
 • Clementoni Crazy Chic Направи Сопствено Ланче(7+год.)
 • Clementoni Crazy Chic Направи Сопствено Ланче(7+год.)
 • Clementoni Crazy Chic Направи Сопствено Ланче(7+год.)
 • Clementoni Crazy Chic Направи Сопствено Ланче(7+год.)
 • Clementoni Crazy Chic Направи Сопствено Ланче(7+год.)

Clementoni Crazy Chic Направи Сопствено Ланче(7+год.)

299 ден.
Производител: Clementoni Italy
Шифра на производ: 15900
Достапност: На залиха
Количина:

Clementoni Crazy Chic Направи Сопствено Ланче(7+год.)

 • Сет со кој на лесен и забавен начин можете дa украсите приворзоци за ланче и изработите сопствено ланче.
 • Сетот содржи повеќе приврзоци во различни бои, светкав прав во боја, светкави украси и ланче за приврзокот
 • Придонесува за унапредување на координацијата на рацете, креативноста и имагинацијата.
 • Произведено во Италија
 • Димензии - 3 х 12,6 х 20 цм.

Повеќе за Crazy Chic  на YouTube видеото подолу:

https://youtu.be/IrM0VJi5ZiA

General
Brand Clementoni
Kategorija Crazy Chic
Vozrast 7+ години
Sodrzina Креативен сет за девојчиња со додатоци за изработка на приврзоци за ланчиња.
Dimenzii 3 х 12,6 х 20 цм.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Baby Centar © 2024. UKION SHOPS
Clementoni Italy Clementoni Crazy Chic Направи Сопствено Ланче(7+год.) Clementoni Crazy Chic Направи Сопствено Ланче(7+год.) Сет со кој на лесен и забавен начин можете дa украсите приворзоци за ланче и изработите сопствено ланче. Сетот содржи повеќе приврзоци во различни бои, светкав прав во боја, светкави украси и ланче за приврзокот Придонесува за унапредување на координацијата на рацете, креативноста и имагинацијата. Произведено во Италија Димензии -.. Category: Product #: 15900 Regular price: 299 ден. 299 Available from: Euroalba dooel