Clementoni Crazy Chic Модни Алки - Fashion Bangles(7+год.)
 • Clementoni Crazy Chic Модни Алки - Fashion Bangles(7+год.)
 • Clementoni Crazy Chic Модни Алки - Fashion Bangles(7+год.)
 • Clementoni Crazy Chic Модни Алки - Fashion Bangles(7+год.)
 • Clementoni Crazy Chic Модни Алки - Fashion Bangles(7+год.)
 • Clementoni Crazy Chic Модни Алки - Fashion Bangles(7+год.)
 • Clementoni Crazy Chic Модни Алки - Fashion Bangles(7+год.)
 • Clementoni Crazy Chic Модни Алки - Fashion Bangles(7+год.)

Clementoni Crazy Chic Модни Алки - Fashion Bangles(7+год.)

299 ден.
Производител: Clementoni Italy
Шифра на производ: 15897
Достапност: На залиха
Количина:

Clementoni Crazy Chic  Модни Алки - Fashion Bangles(7+год.)

 • Сет со кој на лесен начин можете да креирате сопствени модерни алки украсувајќи ги со приложените декоративни елементи.
 • Сетот содржи пластични алки во боја, светкави украси и илустрирано упатство.
 • Придонесува за унапредување на координацијата на рацете, креативноста и имагинацијата.
 • Произведено во Италија
 • Димензии - 3 х 12,6 х 20 цм.

Повеќе за Crazy Chic  на YouTube видеото подолу:

https://youtu.be/IrM0VJi5ZiA

General
Brand Clementoni
Kategorija Crazy Chic
Vozrast 7+ години
Sodrzina Креативен сет за девојчиња со додатоци за изработка на модни алки.
Dimenzii 3 х 12,6 х 20 цм.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Baby Centar © 2024. UKION SHOPS
Clementoni Italy Clementoni Crazy Chic Модни Алки - Fashion Bangles(7+год.) Clementoni Crazy Chic  Модни Алки - Fashion Bangles(7+год.) Сет со кој на лесен начин можете да креирате сопствени модерни алки украсувајќи ги со приложените декоративни елементи. Сетот содржи пластични алки во боја, светкави украси и илустрирано упатство. Придонесува за унапредување на координацијата на рацете, креативноста и имагинацијата. Произведено во Италија Димензии - 3 х 12,6.. Category: Product #: 15897 Regular price: 299 ден. 299 Available from: Euroalba dooel