Категории
Clementoni Музичка Подлога за Играње 0+мес.
  • Clementoni Музичка Подлога за Играње 0+мес.
  • Clementoni Музичка Подлога за Играње 0+мес.
  • Clementoni Музичка Подлога за Играње 0+мес.

Clementoni Музичка Подлога за Играње 0+мес.

1.990 ден.1.690 ден.
Производител: Clementoni Italy
Шифра на производ: 14628
Достапност: На залиха
Количина:

Clementoni Музичка Подлога за Играње 0+ мес.

  • 2во1 игрална: меко поставена подлога за играње со додаток музички активити центар со звучни ефекти и весела музика
  • Позитивно вијае на развој на сетилата за вид, слух, допир како и на координацијата на рацете. 
  • Музичкиот активити центар може да се одвои
  • Периво во машина за алишта на програма за деликатно перење.
  • Димензии - 10*34*46цм. 1,2 кг
Clementoni
Димензии 10*32*46 цм 1,2кг
Визуелна Перцепција ДА
Перцепција на Звуци
Чувство за допир ДА
Имагинација ДА

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Baby Centar © 2024. UKION SHOPS
Clementoni Italy Clementoni Музичка Подлога за Играње 0+мес. Clementoni Музичка Подлога за Играње 0+ мес. 2во1 игрална: меко поставена подлога за играње со додаток музички активити центар со звучни ефекти и весела музика Позитивно вијае на развој на сетилата за вид, слух, допир како и на координацијата на рацете.  Музичкиот активити центар може да се одвои Периво во машина за алишта на програма за деликатно перење. Димензии - 10*34*46цм. 1,2.. Category: Product #: 14628 Regular price: 1.690 ден. 1.690 Available from: Euroalba dooel