Категории
Clementoni Baby играчка вртелешка "Easy Peasy Travel Mobile" " (0+ mes.)
 • Clementoni Baby играчка вртелешка "Easy Peasy Travel Mobile" " (0+ mes.)
 • Clementoni Baby играчка вртелешка "Easy Peasy Travel Mobile" " (0+ mes.)
 • Clementoni Baby играчка вртелешка "Easy Peasy Travel Mobile" " (0+ mes.)
 • Clementoni Baby играчка вртелешка "Easy Peasy Travel Mobile" " (0+ mes.)
 • Clementoni Baby играчка вртелешка "Easy Peasy Travel Mobile" " (0+ mes.)
 • Clementoni Baby играчка вртелешка "Easy Peasy Travel Mobile" " (0+ mes.)
 • Clementoni Baby играчка вртелешка "Easy Peasy Travel Mobile" " (0+ mes.)
 • Clementoni Baby играчка вртелешка "Easy Peasy Travel Mobile" " (0+ mes.)

Clementoni Baby играчка вртелешка "Easy Peasy Travel Mobile" " (0+ mes.)

1.690 ден.
Производител: Clementoni Italy
Шифра на производ: 17706
Достапност: На залиха
Количина:

Clementoni Baby играчка вртелешка "Easy Peasy Travel Mobile" " (0+ mes.)

 • Мека шарена вртелешка погодна за дома или пак во движење, поставена на количка, транспортер или пак во вашето возило. 
 • Додатоци во весели бои изработени од високо-квалитетни материјали кои шушкаат и предизвикуваат звуци кои ќе го привлечат вниманието на детето.
 • Со практична голема штипка за закачување може да го поставите безмалку секаде.
 • Контрастните бои и малото огледалце ќе придонесат за стимулација на видот, додека звуците ќе го стимулираат слухот.
 • Шушкавите меки материјали ќе предизвикаат желба за допир и развој на моториката кај децата.
 • Димензии - 25 х 25 х 10 цм. 
General
Brand Clementoni
Kategorija Clemmy Baby
Vozrast 0+ meseci
Sodrzina Travel Mobile - vrteleska
Dimenzii 25*25*10cm

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Baby Centar © 2024. UKION SHOPS
Clementoni Italy Clementoni Baby играчка вртелешка "Easy Peasy Travel Mobile" " (0+ mes.) Clementoni Baby играчка вртелешка "Easy Peasy Travel Mobile" " (0+ mes.) Мека шарена вртелешка погодна за дома или пак во движење, поставена на количка, транспортер или пак во вашето возило.  Додатоци во весели бои изработени од високо-квалитетни материјали кои шушкаат и предизвикуваат звуци кои ќе го привлечат вниманието на детето. Со практична голема штипка за закачување може да го пос.. Category: Product #: 17706 Regular price: 1.690 ден. 1.690 Available from: Euroalba dooel