Категории
Clementoni Беби Перниче за лежење на стомак "Kitty Cat" (0+mes.)
  • Clementoni Беби Перниче за лежење на стомак "Kitty Cat" (0+mes.)
  • Clementoni Беби Перниче за лежење на стомак "Kitty Cat" (0+mes.)
  • Clementoni Беби Перниче за лежење на стомак "Kitty Cat" (0+mes.)
  • Clementoni Беби Перниче за лежење на стомак "Kitty Cat" (0+mes.)

Clementoni Беби Перниче за лежење на стомак "Kitty Cat" (0+mes.)

1.590 ден.
Производител: Clementoni Italy
Шифра на производ: 17278
Достапност: На залиха
Количина:

Clementoni Беби Перниче за лежење на стомак "Kitty Cat" (0+mes.)

  • Супер меко перниче кое ќе биде голема потпора и помош на вашето бебе во неговите први обиди да се игра и да лази.
  • Перничето е изработено од површина со различни текстури и материјали со цел да го заигра вашето бебе на потполно безбеден начин.
  • Помага да се зајакнат мускулите кои се користат за лазење но и во зајакнувањето на вратните мускули, како и мускулите на грбот и рамената.
  • Со мека играчка маче - поврзана со перничето.
  • Може да се пере во машина за алишта на програма за деликатни алишта.
  • Димензии 9,5*30*36цм
General
Brand Clementoni
Kategorija Baby
Vozrast 0+ meseci
Sodrzina Pernice za lezenje na stomak so meka igracka.
Dimenzii 9,5*30*36цм

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Baby Centar © 2024. UKION SHOPS
Clementoni Italy Clementoni Беби Перниче за лежење на стомак "Kitty Cat" (0+mes.) Clementoni Беби Перниче за лежење на стомак "Kitty Cat" (0+mes.) Супер меко перниче кое ќе биде голема потпора и помош на вашето бебе во неговите први обиди да се игра и да лази. Перничето е изработено од површина со различни текстури и материјали со цел да го заигра вашето бебе на потполно безбеден начин. Помага да се зајакнат мускулите кои се користат за лазење но и во зајакнувањето .. Category: Product #: 17278 Regular price: 1.590 ден. 1.590 Available from: Euroalba dooel