Clementoni Подлога за Играње - Малите Животни 0+мес.
  • Clementoni Подлога за Играње - Малите Животни 0+мес.
  • Clementoni Подлога за Играње - Малите Животни 0+мес.
  • Clementoni Подлога за Играње - Малите Животни 0+мес.

Clementoni Подлога за Играње - Малите Животни 0+мес.

1.690 ден.1.290 ден.
Производител: Clementoni Italy
Шифра на производ: 14679
Достапност: На залиха
Количина:

Clementoni Подлога за Играње - Малите Животни 0+мес. 

  • Прекрасна меко поставена подлога за играње за сигурни први движења и чекори на најмалите.
  • Прекрасно осликано со интересни илустрации на животни и весели бои за стимилација на видот.
  • Периво во машина за алишта на програма за деликатно перење.
  • Димензии - 51*43,4*11,8 цм.
Clementoni
Димензии 51*43.4*11.8 cm
Визуелна Перцепција ДА
Чувство за допир ДА
Имагинација ДА

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Baby Centar © 2024. UKION SHOPS
Clementoni Italy Clementoni Подлога за Играње - Малите Животни 0+мес. Clementoni Подлога за Играње - Малите Животни 0+мес.  Прекрасна меко поставена подлога за играње за сигурни први движења и чекори на најмалите. Прекрасно осликано со интересни илустрации на животни и весели бои за стимилација на видот. Периво во машина за алишта на програма за деликатно перење. Димензии - 51*43,4*11,8 цм. .. Category: Product #: 14679 Regular price: 1.290 ден. 1.290 Available from: Euroalba dooel