Clementoni Baby играчка за количка и креветче "Animal Soft Spiral Toy" (0+ mes.)
 • Clementoni Baby играчка за количка и креветче "Animal Soft Spiral Toy" (0+ mes.)
 • Clementoni Baby играчка за количка и креветче "Animal Soft Spiral Toy" (0+ mes.)
 • Clementoni Baby играчка за количка и креветче "Animal Soft Spiral Toy" (0+ mes.)
 • Clementoni Baby играчка за количка и креветче "Animal Soft Spiral Toy" (0+ mes.)
 • Clementoni Baby играчка за количка и креветче "Animal Soft Spiral Toy" (0+ mes.)
 • Clementoni Baby играчка за количка и креветче "Animal Soft Spiral Toy" (0+ mes.)

Clementoni Baby играчка за количка и креветче "Animal Soft Spiral Toy" (0+ mes.)

1.690 ден.
Производител: Clementoni Italy
Шифра на производ: 17320
Достапност: На залиха
Количина:

Clementoni Baby играчка за количка и креветче "Animal Soft Spiral Toy" (0+ mes.)

 • Мека спирална играчка наменета за поставување на беби количка или креветче.
 • Забавниот ракун и шумските пријатели како додаток на оваа спирала сигурно ќе го предизвикаат вниманието на децата.
 • Верверичката има долг опаш со фина текстура и ефект на пуцкање, додека ежето со притисок на стомачето труби, а малата птица има звонче во себе.
 • Меко и со различни текстури. Исклучително висок квалитет на материјали. 
 • Може да се мие во машна за алишта.
 • Димензии - 10 х 38 х 22 цм. 
General
Brand Clementoni
Kategorija Clemmy Baby
Vozrast 0+ meseci
Sodrzina Spiralna igracka za krevetce i kolicka
Dimenzii 10*38*22cm

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Baby Centar © 2024. UKION SHOPS
Clementoni Italy Clementoni Baby играчка за количка и креветче "Animal Soft Spiral Toy" (0+ mes.) Clementoni Baby играчка за количка и креветче "Animal Soft Spiral Toy" (0+ mes.) Мека спирална играчка наменета за поставување на беби количка или креветче. Забавниот ракун и шумските пријатели како додаток на оваа спирала сигурно ќе го предизвикаат вниманието на децата. Верверичката има долг опаш со фина текстура и ефект на пуцкање, додека ежето со притисок на стомачето труби, а малата .. Category: Product #: 17320 Regular price: 1.690 ден. 1.690 Available from: Euroalba dooel