Категории
Clementoni Baby "Мојата Мека Кула Olivia" (12+)
 • Clementoni Baby "Мојата Мека Кула Olivia" (12+)
 • Clementoni Baby "Мојата Мека Кула Olivia" (12+)
 • Clementoni Baby "Мојата Мека Кула Olivia" (12+)
 • Clementoni Baby "Мојата Мека Кула Olivia" (12+)
 • Clementoni Baby "Мојата Мека Кула Olivia" (12+)
 • Clementoni Baby "Мојата Мека Кула Olivia" (12+)
 • Clementoni Baby "Мојата Мека Кула Olivia" (12+)
 • Clementoni Baby "Мојата Мека Кула Olivia" (12+)
 • Clementoni Baby "Мојата Мека Кула Olivia" (12+)

Clementoni Baby "Мојата Мека Кула Olivia" (12+)

1.890 ден.
Производител: Clementoni Italy
Шифра на производ: 17737
Достапност: На залиха
Количина:

Clementoni Baby "Мојата Мека Кула Olivia" (12+)

 • Прекрасна мека кукла за гушкање и галење, која детето го става во улога на родител.
 • Супер-мек, високо квалитетен материјал, со прекрасни бои и текстури кои ќе го обземат вниманието на вашето дете.
 • Куклата доаѓа со прекрасна подарок кутија која кога ќе се отвори исто така служи за игра.
 • Во прилог се и додатоци за хранење и успивање на куклата кои играта ја прават уште поинтересна.
 • Куклата низ игра ја развива емоционалната емпатија и креативноста кај децата.
 • 100% безбеден материјал кој може и да се пере.
 • Димензии - 30*11*26цм. 
General
Brand Clementoni
Kategorija Clemmy Baby
Vozrast 12+ meseci
Sodrzina Meka kukla so dodatoci vo podarok kutija.
Dimenzii 30*11*26cm

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Baby Centar © 2024. UKION SHOPS
Clementoni Italy Clementoni Baby "Мојата Мека Кула Olivia" (12+) Clementoni Baby "Мојата Мека Кула Olivia" (12+) Прекрасна мека кукла за гушкање и галење, која детето го става во улога на родител. Супер-мек, високо квалитетен материјал, со прекрасни бои и текстури кои ќе го обземат вниманието на вашето дете. Куклата доаѓа со прекрасна подарок кутија која кога ќе се отвори исто така служи за игра. Во прилог се и додатоци за хранење и успивање на кукл.. Category: Product #: 17737 Regular price: 1.890 ден. 1.890 Available from: Euroalba dooel