Clementoni Clemmy Baby "Интерактивен Лав- ABC Leo" (10-36 мес.)
  • Clementoni Clemmy Baby "Интерактивен Лав- ABC Leo" (10-36 мес.)
  • Clementoni Clemmy Baby "Интерактивен Лав- ABC Leo" (10-36 мес.)
  • Clementoni Clemmy Baby "Интерактивен Лав- ABC Leo" (10-36 мес.)
  • Clementoni Clemmy Baby "Интерактивен Лав- ABC Leo" (10-36 мес.)
  • Clementoni Clemmy Baby "Интерактивен Лав- ABC Leo" (10-36 мес.)
  • Clementoni Clemmy Baby "Интерактивен Лав- ABC Leo" (10-36 мес.)

Clementoni Clemmy Baby "Интерактивен Лав- ABC Leo" (10-36 мес.)

1.990 ден.
Производител: Clementoni Italy
Шифра на производ: 61830
Достапност: На залиха
Количина:

Clementoni Clemmy Baby "Интерактивен Лав- ABC Leo" (10-36 мес.)

  • Овој сладок Лав Leo е вистински интерактивен центар за учење на бројки, букви, форми но и за учење за различните животни.
  • Гривата на Лео е накитена со многу интерактивни копчиња со чие притискање се активираат бројни забавни звуци и мелодии.
  • Ова играчка има позитивно влијание на емоционалниот развој, перцепцијата - визуелна и аудитивна.
  • Димензии - 13 х 26 х 27 цм.

YouTube - https://youtu.be/VjyAAoKsZmE

General
Brand Clementoni
Kategorija Clemmy Baby
Vozrast 10+ meseci
Sodrzina Clementoni interaktiven lav Lion so melodii i zabavni zvuci, ucenje na brojki, bukvi, formi....
Dimenzii 13*26*27cm

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Baby Centar © 2021. UKION SHOPS
Clementoni Italy Clementoni Clemmy Baby "Интерактивен Лав- ABC Leo" (10-36 мес.) Clementoni Clemmy Baby "Интерактивен Лав- ABC Leo" (10-36 мес.) Овој сладок Лав Leo е вистински интерактивен центар за учење на бројки, букви, форми но и за учење за различните животни. Гривата на Лео е накитена со многу интерактивни копчиња со чие притискање се активираат бројни забавни звуци и мелодии. Ова играчка има позитивно влијание на емоционалниот развој, перцепцијата - визуелна .. Category: Product #: 61830 Regular price: 1.990 ден. 1.990 Available from: Euroalba dooel