Clementoni Clemmy Baby "Интерактивен Диносаур - Т-Rex" (10-36 мес.)
  • Clementoni Clemmy Baby "Интерактивен Диносаур - Т-Rex" (10-36 мес.)
  • Clementoni Clemmy Baby "Интерактивен Диносаур - Т-Rex" (10-36 мес.)
  • Clementoni Clemmy Baby "Интерактивен Диносаур - Т-Rex" (10-36 мес.)

Clementoni Clemmy Baby "Интерактивен Диносаур - Т-Rex" (10-36 мес.)

1.990 ден.
Производител: Clementoni Italy
Шифра на производ: 61602
Достапност: На залиха
Количина:

Clementoni Clemmy Baby "Интерактивен Диносаур - Т-Rex" (10-36 мес.)

  • Baby диносаур T-REX е зборувачки дино кој ќе биде најдобар пријател во авантурите на вашето дете.
  • Со притискање на копчињата на грбот и нозете на дино се акривираат, песни, мелодии, забавни звучни ефекти, ќе може да се научат и првите бројки и букви (англиски).
  • Тој препознава кога ќе му се приближи коската и веднаш емитува забавни звуци.
  • Ова играчка има позитивно влијание на емоционалниот развој, перцепцијата - визуелна и аудитивна.
  • Димензии - 13 х 26 х 25 цм.

YouTube - https://youtu.be/VjyAAoKsZmE

General
Brand Clementoni
Kategorija Clemmy Baby
Vozrast 10+ meseci
Sodrzina Clementoni interaktiven dinosaur T-Rex.
Dimenzii 13*26*25cm

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Baby Centar © 2021. UKION SHOPS
Clementoni Italy Clementoni Clemmy Baby "Интерактивен Диносаур - Т-Rex" (10-36 мес.) Clementoni Clemmy Baby "Интерактивен Диносаур - Т-Rex" (10-36 мес.) Baby диносаур T-REX е зборувачки дино кој ќе биде најдобар пријател во авантурите на вашето дете. Со притискање на копчињата на грбот и нозете на дино се акривираат, песни, мелодии, забавни звучни ефекти, ќе може да се научат и првите бројки и букви (англиски). Тој препознава кога ќе му се приближи коската и веднаш еми.. Category: Product #: 61602 Regular price: 1.990 ден. 1.990 Available from: Euroalba dooel