Clementoni Clemmy Baby "Кола со далечинско - Lewis RC" (2-4год.)
 • Clementoni Clemmy Baby "Кола со далечинско - Lewis RC" (2-4год.)
 • Clementoni Clemmy Baby "Кола со далечинско - Lewis RC" (2-4год.)
 • Clementoni Clemmy Baby "Кола со далечинско - Lewis RC" (2-4год.)
 • Clementoni Clemmy Baby "Кола со далечинско - Lewis RC" (2-4год.)
 • Clementoni Clemmy Baby "Кола со далечинско - Lewis RC" (2-4год.)

Clementoni Clemmy Baby "Кола со далечинско - Lewis RC" (2-4год.)

1.990 ден.
Производител: Clementoni Italy
Шифра на производ: 61721
Достапност: На залиха
Количина:

Clementoni Clemmy Baby "Кола со далечинско  - Lewis RC" (2-4год.)

 • Супер брза формула со неповторливиот Lewis во неа, со едноставно далечинско управување прилагодено за мали деца.
 • Ергономски прилагоден далечински управувач со Joystick за уште полесно управување.
 • Lewis е интерактивна играчка полна со мелодии, звучни ефекти но и ги учи децата на првите букви и бројки на англиски и шпански јазик.
 • Се додека детето на научи да користи далечинско може да си игра со колата со помош на авто-пилот. Само притиснете ја главата на Lewis и тој вози.
 • Со звуци на вистинска тркачка кола.
 • Во функција на подобрување на координација, развој на перцепција како и учење за причинско последичните реалации.
 • Димензии - 33*18*21 цм.
General
Brand Clementoni
Kategorija Clemmy Baby
Vozrast 24+ meseci
Sodrzina Clementoni interaktivna kola so dalecinsko Lewis.
Dimenzii 33*18*21cm.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Baby Centar © 2021. UKION SHOPS
Clementoni Italy Clementoni Clemmy Baby "Кола со далечинско - Lewis RC" (2-4год.) Clementoni Clemmy Baby "Кола со далечинско  - Lewis RC" (2-4год.) Супер брза формула со неповторливиот Lewis во неа, со едноставно далечинско управување прилагодено за мали деца. Ергономски прилагоден далечински управувач со Joystick за уште полесно управување. Lewis е интерактивна играчка полна со мелодии, звучни ефекти но и ги учи децата на првите букви и бројки на англиски и шпански.. Category: Product #: 61721 Regular price: 1.990 ден. 1.990 Available from: Euroalba dooel