Clementoni Clemmy Baby "Кола со далечинско - Kitty RC" (2-4год.)
 • Clementoni Clemmy Baby "Кола со далечинско - Kitty RC" (2-4год.)
 • Clementoni Clemmy Baby "Кола со далечинско - Kitty RC" (2-4год.)
 • Clementoni Clemmy Baby "Кола со далечинско - Kitty RC" (2-4год.)
 • Clementoni Clemmy Baby "Кола со далечинско - Kitty RC" (2-4год.)
 • Clementoni Clemmy Baby "Кола со далечинско - Kitty RC" (2-4год.)
 • Clementoni Clemmy Baby "Кола со далечинско - Kitty RC" (2-4год.)
 • Clementoni Clemmy Baby "Кола со далечинско - Kitty RC" (2-4год.)

Clementoni Clemmy Baby "Кола со далечинско - Kitty RC" (2-4год.)

1.990 ден.
Производител: Clementoni Italy
Шифра на производ: 61719
Достапност: На залиха
Количина:

Clementoni Clemmy Baby "Кола со далечинско  - Kitty RC" (2-4год.)

 • Многу забавна кола со далечинско, со прекрасно интерактивно Маче-Kitty како возач и со 3 различни мода на играње.
 • Малото маче се вади од колата и истото е полно со забавни мелодии и ефекти, ги учи првите бројки и букви на англиски или шпански јазик.
 • Самото маче на стомакот има контроли за управување на колата и служи како далечински управувач.
 • Кога мачето е во колата, истата вози самостојно со авто-пилот.
 • Колата се гаси на посебна склопка и можете да продолжите да играте само со мачето.
 • Во функција на подобрување на координација, развој на перцепција како и учење за причинско последичните реалации.
 • Димензии - 33*18*21 цм.
General
Brand Clementoni
Kategorija Clemmy Baby
Vozrast 24+ meseci
Sodrzina Clementoni interaktivna kola so dalecinsko Kitty.
Dimenzii 33*18*21cm.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Baby Centar © 2021. UKION SHOPS
Clementoni Italy Clementoni Clemmy Baby "Кола со далечинско - Kitty RC" (2-4год.) Clementoni Clemmy Baby "Кола со далечинско  - Kitty RC" (2-4год.) Многу забавна кола со далечинско, со прекрасно интерактивно Маче-Kitty како возач и со 3 различни мода на играње. Малото маче се вади од колата и истото е полно со забавни мелодии и ефекти, ги учи првите бројки и букви на англиски или шпански јазик. Самото маче на стомакот има контроли за управување на колата и служи как.. Category: Product #: 61719 Regular price: 1.990 ден. 1.990 Available from: Euroalba dooel