Clementoni Clemmy Baby "Интерактивен Камион - Tool Truck" (10-36 мес.)
  • Clementoni Clemmy Baby "Интерактивен Камион - Tool Truck" (10-36 мес.)
  • Clementoni Clemmy Baby "Интерактивен Камион - Tool Truck" (10-36 мес.)
  • Clementoni Clemmy Baby "Интерактивен Камион - Tool Truck" (10-36 мес.)

Clementoni Clemmy Baby "Интерактивен Камион - Tool Truck" (10-36 мес.)

1.590 ден.
Производител: Clementoni Italy
Шифра на производ: 61770
Достапност: На залиха
Количина:

Clementoni Clemmy Baby "Интерактивен Камион - Tool Truck" (10-36 мес.)

  • Интерактивно забавно камионче со многу делови кои можат да се одвојат и со алат кој ќе им помогне на малите мајстори да ги усовршат своите вештини.
  • Делот кај моторот и страничните елементи можат да се одвојат. Ова би била првата игра во која децата со помош на алатот би требале да ги ослободат различните делови.
  • Киповите поставени на задниот дел одат надолу и нагоре кога ќе се удрат со чеканчето. 
  • Предните тркала се двострани и може да се менуваат со и без синџири за снег, зависно од замислената авантура.
  • Со активити копче поставено на прозорчињата на кои се активираат звуци, мелодии, рими, изговор на бројки и букви (англиски).
  • Со две алатки - завртувач и чекан со кои детето може да глуми дека го поправа камиончето.
  • Димензии - 13,5 х 29,5 х 23 цм.
General
Brand Clementoni
Kategorija Clemmy Baby
Vozrast 10+ meseci
Sodrzina Clementoni interaktiven kamion Tool Truck so melodii i zabavni zvuci
Dimenzii 13.5*29.5*23cm.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Baby Centar © 2021. UKION SHOPS
Clementoni Italy Clementoni Clemmy Baby "Интерактивен Камион - Tool Truck" (10-36 мес.) Clementoni Clemmy Baby "Интерактивен Камион - Tool Truck" (10-36 мес.) Интерактивно забавно камионче со многу делови кои можат да се одвојат и со алат кој ќе им помогне на малите мајстори да ги усовршат своите вештини. Делот кај моторот и страничните елементи можат да се одвојат. Ова би била првата игра во која децата со помош на алатот би требале да ги ослободат различните делови. Кип.. Category: Product #: 61770 Regular price: 1.590 ден. 1.590 Available from: Euroalba dooel