Clementoni Clemmy Baby "Зборувачко Пиано - Animal Piano" (18+ мес.)
  • Clementoni Clemmy Baby "Зборувачко Пиано - Animal Piano" (18+ мес.)
  • Clementoni Clemmy Baby "Зборувачко Пиано - Animal Piano" (18+ мес.)
  • Clementoni Clemmy Baby "Зборувачко Пиано - Animal Piano" (18+ мес.)

Clementoni Clemmy Baby "Зборувачко Пиано - Animal Piano" (18+ мес.)

1.390 ден.
Производител: Clementoni Italy
Шифра на производ: 17334
Достапност: На залиха
Количина:

Clementoni Clemmy Baby "Зборувачко Пиано - Animal Piano" (18+ мес.) 

  • Многу забавно Пиано со шарени дирки и три мода на играње со цел да им се овозможи на децата да ја откријат музиката на забавен и лесен начин.
  • Во модот Magic Keyboard секој допир на дирките се трансформира во музика благодарение на снимените мелодии.
  • Во Traditional Mode секоја дирка свира своја нота и овозможува слободно компонирање
  • Во Educational Mode учиме бројки и бои со забавни мелодии и рими во позадина (англиски).
  • Интерактивните пријатели насликани над дирките овозможуваат децата да научат како се викаат и какви звуци испуштаат животните. 
  • Димензии - 6 х 32 х 24 цм.
General
Brand Clementoni
Kategorija Clemmy Baby
Vozrast 18+ meseci
Sodrzina Clementoni muzicko piano so zvuci na zivotni
Dimenzii 5*32*24cm

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Baby Centar © 2021. UKION SHOPS
Clementoni Italy Clementoni Clemmy Baby "Зборувачко Пиано - Animal Piano" (18+ мес.) Clementoni Clemmy Baby "Зборувачко Пиано - Animal Piano" (18+ мес.)  Многу забавно Пиано со шарени дирки и три мода на играње со цел да им се овозможи на децата да ја откријат музиката на забавен и лесен начин. Во модот Magic Keyboard секој допир на дирките се трансформира во музика благодарение на снимените мелодии. Во Traditional Mode секоја дирка свира своја нота и овозможува слобод.. Category: Product #: 17334 Regular price: 1.390 ден. 1.390 Available from: Euroalba dooel