Tigex Baby Video Monitor wifi "Easy iCam" (0+мес.)
 • Tigex Baby Video Monitor wifi "Easy iCam" (0+мес.)
 • Tigex Baby Video Monitor wifi "Easy iCam" (0+мес.)
 • Tigex Baby Video Monitor wifi "Easy iCam" (0+мес.)
 • Tigex Baby Video Monitor wifi "Easy iCam" (0+мес.)

Tigex Baby Video Monitor wifi "Easy iCam" (0+мес.)

9.930 ден.4.990 ден.
Производител: Tigex - France
Шифра на производ: 80800699
Достапност: На залиха
Количина:

Tigex Baby Video Monitor wifi "Easy iCam" (0+мес.)

 • Со помош на EasyiCam беби мониторот може да го набљудувате вашето дете од било каде во светот доколку имате пристап до интернет. 
 • Покрај камерата потребен ви е и смарт уред (телефон/таблет) на кој ќе ја инсталирате апликацијата за набљудување која бесплатно може да ја превземете за IOS или Android уреди.
 • Брзо и лесно поврзување на смарт уредите со камерата за само 30 секунди.
 • Можност за поврзување на повеќе смарт уреди на една камера. 
 • Night Vision функција со која уредот во темно се префрла на ноќен режим т.е. овозможува надзор и во темен простор.
 • VOX функција - која овозможува беби мониторот се префрли "stand by" мод, кога кај бебето нема активност, со што се штеди енергија и се минимзира зрачењето.
 • Во пакувањето се наоѓа камера, струен адаптер, типли за монтажа и упатство.
General
Brand Tigex
Kategorija Безбедност во Домот
Vozrast 0+
Sodrzina kamera, struen, adapter, tipli za montaza

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Baby Centar © 2023. UKION SHOPS
Tigex - France Tigex Baby Video Monitor wifi "Easy iCam" (0+мес.) Tigex Baby Video Monitor wifi "Easy iCam" (0+мес.) Со помош на EasyiCam беби мониторот може да го набљудувате вашето дете од било каде во светот доколку имате пристап до интернет.  Покрај камерата потребен ви е и смарт уред (телефон/таблет) на кој ќе ја инсталирате апликацијата за набљудување која бесплатно може да ја превземете за IOS или Android уреди. Брзо и лесно поврзување на смарт .. Category: Product #: 80800699 Regular price: 4.990 ден. 4.990 Available from: Euroalba dooel