NUK Беби Монитор ECO Control Audio Display 530D
 • NUK Беби Монитор ECO Control Audio Display 530D
 • NUK Беби Монитор ECO Control Audio Display 530D
 • NUK Беби Монитор ECO Control Audio Display 530D
 • NUK Беби Монитор ECO Control Audio Display 530D
 • NUK Беби Монитор ECO Control Audio Display 530D
 • NUK Беби Монитор ECO Control Audio Display 530D
 • NUK Беби Монитор ECO Control Audio Display 530D
 • NUK Беби Монитор ECO Control Audio Display 530D
 • NUK Беби Монитор ECO Control Audio Display 530D
 • NUK Беби Монитор ECO Control Audio Display 530D

NUK Беби Монитор ECO Control Audio Display 530D

5.290 ден.3.990 ден.
Производител: NUK Germany
Шифра на производ: 10256439
Достапност: На залиха
Количина:

NUK Беби Монитор ECO Control Audio Display 530D

 • Дигитален Беби Аудио Монитор со голем и прегледен дисплеј, со многу функции, за безбедно надгледување на вашето дете.
 • Модерен тенок дизајн на родителската единица сличен на мобилен телефон.
 • Оперативен дострел до 250 метри во идеални услови.
 • Talk Back функција - двонасочна комуникација - од и кон вашето дете.
 • Со функција на ноќно светло која може да ја активирате далечински од родителската единица.
 • Со 4 приспивни мелодии кои можат да се пуштаат и менуваат далечински од родителската единица.
 • Родителската единица со "rechargable" батерија со можност за 18 часа непречена работа.
 • Дигитална технологија FHSS, за кристално чист прием без пречки.
 • Кога бебето мирува мониторот се префрла во ECO мод и на тој нaчин спречува емисија на штетни зрачења. 
 • Додека уредот е во ECO мод истиот постојано врши тестирање на врската помеѓу телата и дали е надмината максималната раздалеченост помеѓу телата.
 • Аларм кој се активира при прекин на комуникација помеѓу телата или кога батеријата е при крај.
 • Search функција за полесно лоцирање на родителската единица доколку не може да ја најдете.
 • Подесиво ниво на сензитивност на бебешката единица. Доколку го подесите на највисоко ќе бидат регистрирани и најтивките движења и звуци.
 • Визуелна индикација на активност на бебето преку ЛЕД диодите поставени на родителската единица. Корисно доколку уредот ви е поставен на "MUTE".
General
Brand NUK
Kategorija Безбедност во Домот
Vozrast 0+ meseci
Sodrzina 1* Родителски уред, 1*уред за бебето, 2* струен адаптер, 1* батерија за родителска единица, 1* упатство.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Baby Centar © 2022. UKION SHOPS
NUK Germany NUK Беби Монитор ECO Control Audio Display 530D NUK Беби Монитор ECO Control Audio Display 530D Дигитален Беби Аудио Монитор со голем и прегледен дисплеј, со многу функции, за безбедно надгледување на вашето дете. Модерен тенок дизајн на родителската единица сличен на мобилен телефон. Оперативен дострел до 250 метри во идеални услови. Talk Back функција - двонасочна комуникација - од и кон вашето дете. Со функција на ноќно светл.. Category: Product #: 10256439 Regular price: 3.990 ден. 3.990 Available from: Euroalba dooel