NUK Видео Монитор "ECO Smart Control 300" WiFi
 • NUK Видео Монитор "ECO Smart Control 300" WiFi
 • NUK Видео Монитор "ECO Smart Control 300" WiFi
 • NUK Видео Монитор "ECO Smart Control 300" WiFi
 • NUK Видео Монитор "ECO Smart Control 300" WiFi
 • NUK Видео Монитор "ECO Smart Control 300" WiFi
 • NUK Видео Монитор "ECO Smart Control 300" WiFi
 • NUK Видео Монитор "ECO Smart Control 300" WiFi

NUK Видео Монитор "ECO Smart Control 300" WiFi

13.550 ден.6.775 ден.
Производител: NUK Germany
Шифра на производ: 10256351
Достапност: На залиха
Количина:

NUK  Видео Монитор "ECO Smart Control 300" WiFi 

 • Со помош на Смарт уред (телефон или таблет) набљудувајте го вашиот простор од било каде во светот каде што има покриеност со интернет.
 • Едноставно само поврзете го приложениот мрежен кабел во вашиот рутер, а другата страна во струјна мрежа со помош на приложениот струен мрежен адаптер.
 • Уникатен пренос на кодирани податоци од вашата камера преку електричната мрежа без користење на WiFi.
 • ЕЦО - камерата не емитува штетни зрачења.
 • Инфрацрвена - може да се користи и за набљудување во темни простории. 
 • Со силиконска поплога за лежење на камерата и отвор за триниожец -tripod.
 • Отвор за SD картичка (не е вклучена во пакувањето) на која се снимаат активности кои ги забележува камерата како и слики од одредени моменти за кои сметате дека треба да бидат сликани.
 • TalkBack опција (двонасочна). За ова ви е потрбно мало звучниче со пин за кој е предвиден отвор во камерата.
 • Со LED индикатори за јасно отчитување на состојбите во кои се наоѓа камерата.
 • Само сименте ја апликацијата "Alecto Security" од Google Playstore за Андроид уреди или од APP Store за IOS (Apple) уреди.

Превземи упатство:

 

General
Brand NUK
Kategorija Безбедност во Домот
Vozrast 0+ meseci
Sodrzina Baby Kamera za nadgleduvanje. mrezen kabbel, mrezen adapter i silikonski prsten za lezenje

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Baby Centar © 2023. UKION SHOPS
NUK Germany NUK Видео Монитор "ECO Smart Control 300" WiFi NUK  Видео Монитор "ECO Smart Control 300" WiFi  Со помош на Смарт уред (телефон или таблет) набљудувајте го вашиот простор од било каде во светот каде што има покриеност со интернет. Едноставно само поврзете го приложениот мрежен кабел во вашиот рутер, а другата страна во струјна мрежа со помош на приложениот струен мрежен адаптер. Уникатен пренос на кодирани податоци од вашата камера п.. Category: Product #: 10256351 Regular price: 6.775 ден. 6.775 Available from: Euroalba dooel