Категории
NUK Лента - Држач за Цуцла Лажалка - Disney Mickey Mouse
 • NUK Лента - Држач за Цуцла Лажалка - Disney Mickey Mouse
 • NUK Лента - Држач за Цуцла Лажалка - Disney Mickey Mouse
 • NUK Лента - Држач за Цуцла Лажалка - Disney Mickey Mouse
 • NUK Лента - Држач за Цуцла Лажалка - Disney Mickey Mouse
 • NUK Лента - Држач за Цуцла Лажалка - Disney Mickey Mouse

NUK Лента - Држач за Цуцла Лажалка - Disney Mickey Mouse

619 ден.
Производител: NUK Germany
Шифра на производ: 10256495
Достапност: На залиха
Количина:

NUK Лента - Држач за Цуцла Лажалка - Disney Mickey Mouse

 • Лента Држач за цуцла наменет за сите цуцли лажалки, за оние со прстен како и за оние без прстен.
 • Иновативна, практична закачка, лесна за поставување и одстранување од одблеката на бебето.
 • Еластичен и цврст силиконски прстен за поставување на цуцлата.
 • Направено од високо-квалитетен, некршлив материјал.
 • Закачката (делот кој оди на облеката) не содржи никел.
 • Цврста и робустна лента изработена од текстил
 • Произведено со официјална Disney лиценца.

Општо е познато колку е значајно цицањето за развојот на бебињата, но знаеме и дека цуцлите лажалки им пружаат многу задоволство и забава на бебињата. Ланчињата и лентите за цуцла се најдобар начин цуцлите лажалки да не се изгубат и секогаш да бидат таму каде што им е местото - кај бебињата. NUK lлемтата за цуцла има практична закачка која овозможува негово лесно поставување на облеката. На страната на цуцлата ланчето има еластичен силиконски прстен за сигурно и лесно поврзување на цуцлата.

Ланчето за цуцла - NUK Mickey Mouse е изработено со официјална Disney лиценца и според највисоките Европски стандарди за квалитет и безбедност.

 

General
Brand NUK - Germany
Kategorija Акцесори за Лажалки Цуцли
Vozrast 0+ mes.
Sodrzina лента за цуцла Disney Mickey Mouse

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Baby Centar © 2024. UKION SHOPS
NUK Germany NUK Лента - Држач за Цуцла Лажалка - Disney Mickey Mouse NUK Лента - Држач за Цуцла Лажалка - Disney Mickey Mouse Лента Држач за цуцла наменет за сите цуцли лажалки, за оние со прстен како и за оние без прстен. Иновативна, практична закачка, лесна за поставување и одстранување од одблеката на бебето. Еластичен и цврст силиконски прстен за поставување на цуцлата. Направено од високо-квалитетен, некршлив материјал. Закачката (делот кој оди н.. Category: Product #: 10256495 Regular price: 619 ден. 619 Available from: Euroalba dooel